0

Pakeliui su savimi

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 11,69 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 1.60 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-02 O

Lengvai skaitoma, kupina pozityvo, kaip ir kitos dvi prieš tai išleistos knygos :) Nuoširdžiai rekomenduoju

Informacija

Pakeliui su savimi

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786090138700

2020-09-30 11.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pakeliui su savimi" aprašymas

Žurnalistė, TV laidų vedėja Lavija Šurnaitė rašydama savo trečiąją knygą moterims „Pakeliui su savimi“ siekė, kad ši knyga taptų nematoma pagalbos ir paguodos ranka sunkų gyvenimo etapą išgyvenančioms moterims.

Autorė knygoje „Pakeliui su savimi“ pasakoja savo ir kitų moterų išgyvenimus, emocines, psichologines duobes ir dalijasi asmenine patirtimi, kaip galima tokius gyvenimo periodus įveikti, išgyventi ar net padėti kitoms moterims su jais susitvarkyti.

L. Šurnaitė nekalba apie asmeninį gyvenimą ir nepasakoja jo detalių, teigia vengianti tokių atviravimų, nes jie neduoda naudos. Tačiau knygoje atveriama gilesnė emocinė erdvė, kurioje telpa sudėtingiausi išgyvenimai, tamsios mintys, netektys, nesėkmės, nepavykę santykiai, konfliktai ir t.t. Kaip šiuos sunkumus priimti į savo gyvenimą, kaip juos išbūti ir neleisti sugriauti gyvenimo ar sužlugdyti savęs – apie tai knygoje „Pakeliui su savimi“ pasakoja Lavija Šurnaitė, pasitelkdama savo pačios suvokimus ir aplinkinių moterų patirtis.

Autorė atskleidžia paprastų dalykų paslaptis – kodėl verta daryti vieną darbą vienu metu, kaip duoti sau laiko užsigydyti žaizdas, kaip priimti liūdesį, skausmą, nesėkmes ir paleisti visas neigiamas emocijas, kodėl naudinga mokytis gyventi lėtai ir kaip susikurti savų ritualų, pagelbėsiančių ne tik sunkiais gyvenimo laikotarpiais, bet ir kasdienybėje.

Knyga „Pakeliui su savimi“ ragina neeikvoti energijos ieškant savo kelio kokiose nors ypatingose ar tolimose vietose. Lavija Šurnaitė pasakoja, kad nebūtina ir nuspręsti eiti prieš srovę ar eiti pasroviui, svarbiausia – eiti pakeliui su savimi. Tas kelias, kurio mes ieškome, jau yra po mūsų kojomis, tereikia eiti juo pasitikint savo žingsniais.

Autorė, pati išgyvenusi ne vieną gyvenimo virsmą, sako gerai žinanti, ką reiškia verkti, kentėti, jausti begalinį skausmą ir neviltį. Tačiau ji vengia tiesmukiškai dalinti patarimus – verčiau pasakoja apie tai, kas padeda jai ir kitoms moterims.

Lavija Šurnaitė – žurnalistė, televizijos laidų vedėja ir rengėja, 2016 metais išleido pirmąją savo knygą „Maži įpročiai – dideli pokyčiai“, skirtą moters grožio ir sveikatos temai, vėliau pasirodė antroji jos knyga „Optimizmo genas“, kurioje Lavija Šurnaitė kalbėjo apie optimizmo ir pasitikėjimo savimi būtinybę. Trečioji knyga „Pakeliui su savimi“ skirta emocinius ir psichologinius sunkumus išgyvenančioms moterims, siekiančioms išmokti išgyventi savo liūdesį, pyktį ar nerimą.

2020-04-02

Lengvai skaitoma, kupina pozityvo, kaip ir kitos dvi prieš tai išleistos knygos :) Nuoširdžiai rekomenduoju

Parašykite atsiliepimą apie "Pakeliui su savimi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Lavija Šurnaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pakeliui su savimi, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pakeliui su savimi aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pakeliui su savimi už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pakeliui su savimi? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lavija Šurnaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pakeliui su savimi" perkama kartu