0
Pakeliui su savimi
11.69 InStock

Pakeliui su savimi

Internetu: 11,69 €
Knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 1.60 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Pakeliui su savimi

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786090138700

11.69 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Žurnalistė, TV laidų vedėja Lavija Šurnaitė rašydama savo trečiąją knygą moterims „Pakeliui su savimi“ siekė, kad ši knyga taptų nematoma pagalbos ir paguodos ranka sunkų gyvenimo etapą išgyvenančioms moterims.

Autorė knygoje „Pakeliui su savimi“ pasakoja savo ir kitų moterų išgyvenimus, emocines, psichologines duobes ir dalijasi asmenine patirtimi, kaip galima tokius gyvenimo periodus įveikti, išgyventi ar net padėti kitoms moterims su jais susitvarkyti.

L. Šurnaitė nekalba apie asmeninį gyvenimą ir nepasakoja jo detalių, teigia vengianti tokių atviravimų, nes jie neduoda naudos. Tačiau knygoje atveriama gilesnė emocinė erdvė, kurioje telpa sudėtingiausi išgyvenimai, tamsios mintys, netektys, nesėkmės, nepavykę santykiai, konfliktai ir t.t. Kaip šiuos sunkumus priimti į savo gyvenimą, kaip juos išbūti ir neleisti sugriauti gyvenimo ar sužlugdyti savęs – apie tai knygoje „Pakeliui su savimi“ pasakoja Lavija Šurnaitė, pasitelkdama savo pačios suvokimus ir aplinkinių moterų patirtis.

Autorė atskleidžia paprastų dalykų paslaptis – kodėl verta daryti vieną darbą vienu metu, kaip duoti sau laiko užsigydyti žaizdas, kaip priimti liūdesį, skausmą, nesėkmes ir paleisti visas neigiamas emocijas, kodėl naudinga mokytis gyventi lėtai ir kaip susikurti savų ritualų, pagelbėsiančių ne tik sunkiais gyvenimo laikotarpiais, bet ir kasdienybėje.

Knyga „Pakeliui su savimi“ ragina neeikvoti energijos ieškant savo kelio kokiose nors ypatingose ar tolimose vietose. Lavija Šurnaitė pasakoja, kad nebūtina ir nuspręsti eiti prieš srovę ar eiti pasroviui, svarbiausia – eiti pakeliui su savimi. Tas kelias, kurio mes ieškome, jau yra po mūsų kojomis, tereikia eiti juo pasitikint savo žingsniais.

Autorė, pati išgyvenusi ne vieną gyvenimo virsmą, sako gerai žinanti, ką reiškia verkti, kentėti, jausti begalinį skausmą ir neviltį. Tačiau ji vengia tiesmukiškai dalinti patarimus – verčiau pasakoja apie tai, kas padeda jai ir kitoms moterims.

Lavija Šurnaitė – žurnalistė, televizijos laidų vedėja ir rengėja, 2016 metais išleido pirmąją savo knygą „Maži įpročiai – dideli pokyčiai“, skirtą moters grožio ir sveikatos temai, vėliau pasirodė antroji jos knyga „Optimizmo genas“, kurioje Lavija Šurnaitė kalbėjo apie optimizmo ir pasitikėjimo savimi būtinybę. Trečioji knyga „Pakeliui su savimi“ skirta emocinius ir psichologinius sunkumus išgyvenančioms moterims, siekiančioms išmokti išgyventi savo liūdesį, pyktį ar nerimą.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu