0

Pakopa po pakopos

Kaina internetu: 6,79 €
Kaina knygyne: 8,29 €*
Sutaupote: 1.50 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pakopa po pakopos

  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 11x16, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786098197242

2021-03-31 6.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pakopa po pakopos" aprašymas

"Pakopa po pakopos" - tai interaktyvi užduočių knyga vaikams ir paaugliams. Ją galima ne tik skaityti, bet ir rašyti, klijuoti, plėšyti bei kasdien atlikti įvairias drąsos reikalaujančias užduotis. Ji skatina kūrybiškumą kasdienybėje, drąsina daryti kažką kitaip, nebijoti būti unikaliu ir kitokiu.

Juk būti krikščionimi – smagu!

Parašykite atsiliepimą apie "Pakopa po pakopos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pakopa po pakopos, kurį parašė Gabrielius E. Klimenka. Siūlome ne tik išsamų Pakopa po pakopos aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gabrielius E. Klimenka. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pakopa po pakopos. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pakopa po pakopos dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pakopa po pakopos" perkama kartu