0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pakrantės medžiai

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pakrantės medžiai" aprašymas

Romano „Pakrantės medžiai“ veiksmas nukels į JAV pietines valstijas, kur ilgi palmių šešėliai slepia ne tik saulės šviesą, bet ir šeimos paslaptis.


Džiulijos gyvenimą ženklina netektys. Kai jai buvo dvylika vietiniame parke be žinios dingo jos sesuo. Šis įvykis sukrėtė visą šeimą. Motina gyvena apsėsta dukros paieškų. Motinai mirus, šią pareigą perėmė Džiulija. Net suradusi savo pašaukimą menui, ji niekada neprarado vilties surasti dingusią seserį.


Dirbdama aukcione Niujorke Džiulija sutinka Moniką, kuri labai panaši į dingusią seserį. Tarp moterų užsimezga glaudus ryšys, o Džiulija kartais jaučiasi lyg vyresnė sesuo, kurios pareiga – globoti jaunėlę. Monika daug pasakoja apie savo šeimą ir gyvenimą pietinėse valstijose, tačiau dar daugiau lieka nutylėta. Kodėl jos ryšiai su artimaisiais taip staiga nutrūko?


Tačiau Monika visas paslaptis nusineša su savimi – dėl širdies ydos ji miršta palikdama savo sūnaus globą Džiulijai. Pastaroji, siekdama susitikti su Monikos šeima, leidžiasi į kelionę į pietus. Ši kelionė taps pažintimi ir su savo giminės istorija.


Paklausta, kiek jos kūrinių siužetai ir stilius atspindi jos asmeninę istoriją, autorė teigė, kad to niekuomet nedaro sąmoningai. „Apie seseris ir vienturčius vaikus dažniausiai rašau tikriausiai todėl, kad pati augau tarp trijų brolių, o mano mama buvo vyriausia iš penkių seserų ir aš nuolat girdėjau savo tetas pasakojant pietietiškas mergaitiškas istorijas. Mane pakerėdavo jų balsai ir aptariami nutikimai. Dar ir šiandien kurdama stiprias savo romanų veikėjas, girdžių šiuos balsus“, – pasakoja Karen White.


„Stiprioji White rašymo pusė – sugebėjimas prikaustyti skaitytojo dėmesį. „Pakrantės medžiai“ puiki ir nepamirštama knyga apie šeimos santykius ir jų svarbą.“

South Charlotte Weekly


„Pasakojamos istorijos pagrindiniame plane yra ir jos veiksmo vieta. Pagrindinis pasakojimo veiksmas vyksta Naujajame Orleane arba Biloksyje – vietose, kurios buvo paliestos negailestingų gamtos stichijų, bet žingsnis po žingsnio gyvenimas čia grįžo į savas vėžes. Šių miestų patirtą žalą White aprašo tiksliai ir sukrečiančiai… Skaitytojas gali stebėti sugriauto miestą vaizdą Džiulijos akimis ir išgyventi uraganą drauge su Eimi. Dėl šios priežasties knyga yra gyvybinga, o White galima laikyti viena geriausių naujųjų šiandienos autorių.“

The Huffington Post„White ir vėl sukūrė romaną, kuris vienu metu yra ir jaudinanti, ir paguodžianti istorija, kupina tiek elegantiškų niuansų, tiek tvirtų siužeto vingių. Skaitytojai įvertins White kuriamą prozą, nes ji išties yra talentinga pasakotoja.“


Las Vegas Review-Journal


  • Autorius: Karen White
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 504
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663482

Parašykite atsiliepimą apie "Pakrantės medžiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pakrantės medžiai", kurią skaitytojams dovanoja Karen White. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Karen White su knyga "Pakrantės medžiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pakrantės medžiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Karen White. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pakrantės medžiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pakrantės medžiai" perkama kartu