0

Palace of the Grand Dukes of Lithuania. Exposition guide

3,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Palace of the Grand Dukes of Lithuania. Exposition guide


2020-10-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Palace of the Grand Dukes of Lithuania. Exposition guide" aprašymas
Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų ekspozicijų vadovai, I tomas

Leidinyje trumpai pristatomos muziejaus salės ir erdvės, įdomiausi bei vertingiausi eksponatai.
Kadangi šiuo metu muziejuje įrengti du maršrutai, pagal tai išdėstyti salių ir kitų erdvių aprašai. Pirmas maršrutas atskleidžia Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijos ir jos teritorijos raidą valstybės istorijos kontekste (nuo akmens amžiaus iki mūsų dienų). Vertingiausia dalis - išlikę autentiški mūrai ir unikalūs archeologų aptikti radiniai: kaulo, keramikos, medžio, metalo, odos, stiklo ir kiti dirbiniai. Be autentiškų reliktų, ekspozicijoje pristatoma surinkta ikonografinė medžiaga, maketai, schemos, žemėlapiai.
Antras ekspozicijos maršrutas atspindi rūmų stilistinę raidą XV-XVII a., kai čia rezidavo Lietuvą, Lenkiją, Švediją ir kitus kraštus valdantys bendri valdovai. Nurodoma istorinė patalpų paskirtis. Atkurtuose reprezentaciniuose interjeruose pristatomi tų laikų Europos rūmams būdingi taikomosios ir vaizduojamosios dailės kūriniai: baldai, gobelenai, skulptūros, portretai, ginklai ir šarvai, žemėlapiai ir grafikos kūriniai, kitos lituanistinės vertybės.

Parašykite atsiliepimą apie "Palace of the Grand Dukes of Lithuania. Exposition guide"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Palace of the Grand Dukes of Lithuania. Exposition guide, kurią skaitytojams dovanoja Dalius Avižinis ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalius Avižinis ir kt. su knyga Palace of the Grand Dukes of Lithuania. Exposition guide jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Palace of the Grand Dukes of Lithuania. Exposition guide patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalius Avižinis ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Palace of the Grand Dukes of Lithuania. Exposition guide palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Palace of the Grand Dukes of Lithuania. Exposition guide" perkama kartu