0

Palaiminti griuvėsiai

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Palaiminti griuvėsiai

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • ISBN ar kodas: 9789955237860

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Palaiminti griuvėsiai" aprašymas

1962-aisiais Italijos pajūry, nuošaliame miestely tarp uolų, mažo viešbutuko savininkas Paskualė Tursis svajodamas privilioti turistų nusprendžia įrengti teniso aikštelę. Vieną dieną jūroje lyg per sapną jis išvysta motorinę valtį. Paaiškėja, kad ja atplaukia - sunku patikėti - gražuolė amerikiečių aktorė, besifilmuojanti filme "Kleopatra" su žvaigždėmis Ričardu Bertonu ir Elizabete Teilor. Deja, aktorė turi skaudžią paslaptį...

Mūsų laikais, po pusės amžiaus, Holivudo kino studijoje garsaus prodiuserio Maiklo Dino asistentė Klerė klausosi literatūrines ambicijas puoselėjančio Šeino Vilerio scenarijaus pristatymo. Netikėtai pasirodo žilas vyriškis, ieškantis paslaptingos moters, su kuria kadaise bendravo vos tris dienas.
Kas nutiko per pusę šimtmečio? Kokią paslaptį slėpė dailioji aktorė? Ši istorija pasakoja apie žmones, siekiančius neįtikėtinų svajonių, apie nusivylimą ir viltį, apie nuopuolį ir prisikėlimą. Romano puslapiuose veriasi Ligūrijos pajūrio žavesys, šalto lietaus apnikto Edinburgo gatvės, svajonių fabriko Holivudo intrigos. Tai meilės istorija, sako knygos herojus Maiklas Dinas.

Jessas Walteris, šešių romanų autorius, buvo nominuotas "National Book Award" premijai, apdovanotas Edgaro Allano Poe premija. "Palaiminti griuvėsiai" 2012 m. tapo New York Times bestseleriu.

"Įsimintiniausia metų knyga."
New York Times Book Review

"Viena iš geriausių metų knygų."
Washington Post, Salon, Entertainment Weekly, San Francisco Chronicle, Seattle Times

"Walteris tvirtai įsitvirtino pirmosiose šiuolaikinių Amerikos rašytojų gretose. Jis meistriškai sukūrė romaną, kupiną tragizmo ir kandaus sąmojo, o svarbiausia tai, kad šiai knygai būdinga kilni literatūros klasikos dvasia."
Steve Almond, Boston Globe

"Tiesiog puiku, meistriškas kūrinys, peržengiantis dešimtmečius, žemynus ir žanrus. Štai jums spektaklio šviesos, štai jums kamera, štai jums veiksmas. Jei norite iš romano ko nors daugiau, nei Palaiminti griuvėsiai jums davė, jus dera, taip sakant, išmesti iš teatro."
Daniel Handler

"Įspūdinga istorija apie meilę, nusivylimą, savanaudiškas paskatas ir žmogaus širdies kantrybę."
The Stranger

Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Virbickienė

Parašykite atsiliepimą apie "Palaiminti griuvėsiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Palaiminti griuvėsiai, kurią skaitytojams dovanoja Jess Walter. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jess Walter su knyga Palaiminti griuvėsiai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Palaiminti griuvėsiai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jess Walter. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Palaiminti griuvėsiai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Palaiminti griuvėsiai" perkama kartu