0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Palanga. Architektūros gidas

Kaina: 16,99 €
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-07 Ona

Didelis darbas ir pastangos sudaryti tokią knygą. Rekomenduoju visiems besidomintiems architektūra!


2022-09-30 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Palanga. Architektūros gidas" aprašymas

Naujas žvilgsnis į Palangą – neatrasta Šventoji – kurorto architektūros istorija.

Dvi atostogų kryptys, du mylimi, bet skirtingi pajūrio kurortai: Neringa ir Palanga. Kaip jie keitėsi ir kodėl mus taip traukia šiandien? Rinkinys pasiilgusiems pajūrio, naujų architektūrinių atradimų ir visus metus neblėstančio vasaros kvapo.

Palanga – kontrastų miestas. Greta vasarą triukšmingos J. Basanavičiaus gatvės glūdi ramus įspūdingų vilų ir sanatorijų kvartalas. Apsistoti galima ir išskirtinės sovietinės prabangos viloje „Auska“, ir daugiaaukštėse poilsinėse Vanagupėje. Patirti ir aristokratiškąjį grafų Tiškevičių paveldą, ir sovietmečiu išvystytą masinio apgyvendinimo architektūrą. O greta – visai priešingo charakterio Šventoji, nusėta pigiais vasariniais medinukais.

Knygoje „Palanga. Architektūros gidas“ pristatoma seniausio Lietuvos kurorto istorija, įdomiausi ir reikšmingiausi pastatai. Knygoje atsiskleidžia, kaip jaukų ikikarinį miestelį keitė ambicingos sovietmečio plėtros vizijos ir kaip jas pakoregavo chaotiška nepriklausomybės laikų statyba bei pakitusi ekonominė situacija.

Architektūros objektų aprašymai kartu su archyvinėmis ir šiandienėmis nuotraukomis leis iš naujo atrasti Palangą – pažįstamą ir dar nematytą.

Palangos architektūros gide rasite:

- 117 pastatų ir objektų istorijų
- išsamius įvadinius tekstus, kuriuos rašė žinomi istorikai ir architektūros tyrinėtojai – Viltė Migonytė-Petrulienė, Liutauras Nekrošius, Vaidas Petrulis, Martynas Mankus ir Marija Drėmaitė
- archyvinius Zino Kazėno kadrus ir Norbert Tukaj objektyvo užfiksuotą Palangos architektūrą
- Šventosios ir Palangos žemėlapius su pažymėtais lankytinais objektais

Autoriai: Viltė Migonytė-Petrulienė, Liutauras Nekrošius, Vaidas Petrulis, Martynas Mankus, Marija DrėmaitėKiti taip pat domėjosi


2021-06-14

Na yra ir geresnių knygų apie architektūrą

2021-06-07

Didelis darbas ir pastangos sudaryti tokią knygą. Rekomenduoju visiems besidomintiems architektūra!

Parašykite atsiliepimą apie "Palanga. Architektūros gidas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Architektūros knygos

Liutauras Nekrošius, Martynas Mankus, Viltė Migonytė-Petrulienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Palanga. Architektūros gidas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Palanga. Architektūros gidas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Palanga. Architektūros gidas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Palanga. Architektūros gidas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Liutauras Nekrošius, Martynas Mankus, Viltė Migonytė-Petrulienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Palanga. Architektūros gidas" perkama kartu