0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Palyginimų žodynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Palyginimų žodynas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 23.39 SoldOut
Knygos "Palyginimų žodynas" aprašymas
„Palyginimų žodynas“ skiriamas plačiajai visuomenei, visiems, kam rūpi kalbos raiškos priemonės, stiliaus vaizdingumas, kalbos įtaigumas ir glaustumas.

Naujajame, humanitarinių mokslų daktarės, leksikografės Klementinos Vosylytės sudarytame, palyginimų žodyne (pirmasis išėjo 1985m. ) pateikiami pastovieji lietuvių kalbos palyginimai – viena iš dažniausiai vartojamų kalbos raiškos priemonių, suteikiančių stiliui vaizdingumo ir įtaigumo.
Palyginimai surinkti iš „Lietuvių kalbos žodyno“ kartotekos ir I–XX tomų, tarminių žodynų, smulkiosios tautosakos spausdintų ir rankraštinių rinkinių, iš frazeologizmų žodynų, gyvosios kalbos, lietuvių rašytojų kūrinių ir kitų leidinių.


Parašykite atsiliepimą apie "Palyginimų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Palyginimų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Klementina Vosyliūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Klementina Vosyliūtė su knyga Palyginimų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Palyginimų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Klementina Vosyliūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Palyginimų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Palyginimų žodynas" perkama kartu