⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pamesta siela

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pamesta siela " aprašymas

2018-tais metais prestižine Nobelio premija apdovanota lenkų autorė Olga Tokarzcuk šį kartą pristato knygą vaikams „Pamesta siela“. Kartu su iliustratore Joanna Concejo kurta istorija tinka ne tik jauniesiems skaitytojams, bet ir suaugusiems, nes pasakoja apie amžinai aktualią problemą – žmogų, gyvenimo skuboje pametusį sielą ir ne iš karto tą pastebėjusį.

Olgos Tokarczuk vardas girdimas gana dažnai. Nobelio premijos laureatės knygas įvertino ne tik kritikai, bet ir skaitytojai. Taip pat ir Lietuvoje. Tačiau ne visi žino, kad rašytoja kuria ir vaikams. „Pamesta siela“ yra pirmoji jos knyga skirta jaunesnei auditorijai.

Retro stiliaus knyga neša žinutę, kad žmogus turi nustoti bėgti, stabtelėti, pajusti ryšį su aplinka, nes kitaip praras savo sielą. Miela, jauki istorija sugrąžina skaitytojus į vaikystę. Ten, kur jauku, o laikas lėtesnis. Sielą praradęs žmogus ne visada pastebi, kada tai nutinka. Jis bėga, skuba, lekia, užsiima jam svarbiais reikalais. Tačiau siela visada pajunta, kad neteko žmogaus.

Gyveno vyras, kuris daug dirbo ir kažkuriuo metu paliko savo sielą. Jis gyveno be sielos – miegojo, valgė, dar dirbo, vairavo mašiną ir net žaidė tenisą. Tačiau kartais jis pajusdavo, kad pasaulis aplink jį per daug plokščias, tarsi jis judėtų ant lygaus matematikos lapo...

Knygoje gausu metaforų, filosofinių įžvalgų, simbolių bei gražių minčių, kurios palies bet kokio amžiaus skaitytoją. „Pamesta siela“ – kvietimas sustoti ir atidžiau pažvelgti į save, savo aplinką bei supantį gyvenimą.

Neliks abejingų ir nuostabiems, detaliems piešiniams, kuriuos sukūrė iliustratorė Joanna Concejo. Kiekvienas paveikslėlis primena vintažinį atviruką, - ne vienas pasvajos apie galimybę tokį darbą įsirėminti. Vadovaudamasi rašytojos žodžiais, Joanna Concejo sukūrė paralelią istoriją, paslėptą paveiksluose. Iš jos piešinių dvelkia laukimas, kantrybė ir dėmesingumas.

„Pamesta siela“ 2018-ais metais Bolonijos vaikų knygų mugėje gavo specialųjį grožinės literatūros prizą.

Olga Tokarczuk – lenkų rašytoja apdovanota Nikės, „The Man Booker Prize“ ir Nobelio premijomis. Ji baigė psichologijos studijas ir sukūrė keletą romanų, eilėraščių rinktinių bei daugybę smulkiosios prozos tekstų.

Joanna Concejo gimė 1971 metais, Lenkijoje. Dailininkė baigė Poznanės menų akademiją ir daugiau nei dvidešimt metų gyvena bei kuria Paryžiuje.

Iš lenkų kalbos vertė Birutė Jonuškaitė


  • Autorius: Olga Tokarczuk, Joanna Concejo
  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 20x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098222258

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pamesta siela "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pamesta siela ", kurį pristato Joanna Concejo, Olga Tokarczuk. Siūlome ne tik išsamų "Pamesta siela " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Joanna Concejo, Olga Tokarczuk. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pamesta siela ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pamesta siela " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pamesta siela " perkama kartu