0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pamilk savo ligą (5-as leidimas)

4.6
(7 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-11-23 Za


Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 11.59 SoldOut

Knygos "Pamilk savo ligą (5-as leidimas)" aprašymas

"Pamilk savo ligą"
Keistai skamba? Kaip galima pajusti kažką pozityvaus ligai? Kas yra liga? Iš kur ji atsiranda? Kam ją sukuria mūsų pasąmoninis protas? Koks pagrindinis savigydos dėsnis?

"Pamilk savo ligą" - tai pirmoji serijos apie pasąmonės paslaptis knyga. Ji padės ne tik įveikti ligą, bet ir normalizuos tokias asmeninio gyvenimo sferas kaip darbas, santykiai, šeima, pinigai. Šis modelis paprastas ir prieinamas kiekvienam, kuris panorės jį įvaldyti. Tačiau tai ne panacėja nuo visų vargų ir nelaimių. Tai tik pakopa pažinimo kelyje.

Knygą "Pamilk savo ligą" sudaro dvi dalys. Pirmojoje dalyje yra keturi skyriai.

1-ame skyriuje pateikiamas bendras supratimas apie tai, kaip žmogus suvokia ir sukuria aplinkinį pasaulį, kokie dėsniai veikia Visatoje.
2-ame skyriuje aprašoma kaip žmonės susikuria sau ligas.
3- ame skyriuje pateikta informacija apie griaunamąsias jėgas, kurias žmonės naudoja, kad susikurtų ligas ir asmeninio gyvenimo problemas. Perskaitę šį skyrių galėsite sudaryti savo griaunamųjų minčių ir emocijų sąrašą.
4-aame skyriuje aprašomas konkretus vekimo planas-schema. Treniruokitės. Viskas Jūsų rankose. Turite viską, kas būtina, kad išgytumėte.

Antrojoje knygos "Pamilk savo ligą"dalyje yra ligų sąrašas ir galimos jų atsiradimo priežastys. Suraskite savo kančių priežastis ir pašalinkite jas pasinaudojant pasąmoninio programavimo metodu.

Ši knyga "Pamilk savo ligą" padės jums. Ji supažindins jus su žmogaus organizmo susirgimų giluminėmis priežastimis, padės savarankiškai atskleisti tas priežastis ir išsigydyti dažnai netgi be vaistų, o taip pat užbėgti ligai už akių. Ji pakeis požiūrį į ligą, grąžins kūno sveikatą, o gyvenimas taps džiaugsmingas ir laimingas.

Iš rusų kalbos vertė Laima Valiuško


  • Autorius: Valerij Sinelnikov
  • Leidėjas: Baltosios gulbės
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 97866098047806

2021-11-23

2021-02-10

Sveiki rašo kad puslapių 400 deja ne ir trūksta 2 skyrių jai žiūrint rusų kalba rašyta knygą

2020-12-20

Puiki knyga

2019-04-25

Patiko, rekomenduoju ieškotojams, tyrinėtojams, mąstytojams!

2019-03-10

Tai ne vien knyga, tai vadovėlis, kuri keičia gyvenimą ir griauna mitus.

2018-06-14

Knyga pakeitusi mano gyvenimą ir mano aplinką...

2016-04-11

Rekomenduoju tiems, kurie nori suprasti save ir savo ligas. Padeda į ligas pažiūrėti kitaip nei tradicinė medicina

Parašykite atsiliepimą apie "Pamilk savo ligą (5-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

Valerij Sinelnikov pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pamilk savo ligą (5-as leidimas)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pamilk savo ligą (5-as leidimas)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pamilk savo ligą (5-as leidimas)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pamilk savo ligą (5-as leidimas)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Valerij Sinelnikov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pamilk savo ligą (5-as leidimas)" perkama kartu