⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pamišėlių puota

4.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,49 €
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-17 Karina O.

Puiki, įtraukianti knyga.


2023-09-30 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pamišėlių puota" aprašymas

„Pamišėlių puota“ – giesmė moterų drąsai. Debiutinis Victoria Mas romanas buvo apdovanotas Renaudot des lycéens prizu. Tai gaivališkas, sodrus pasakojimas, kurio ašis – sudėtingas moterų likimas vyrų valdomame pasaulyje.

XIX amžiaus pabaiga. Garsioje psichiatrijos ligoninėje, kuriai vadovauja vienas iš Froido meistrų daktaras Šarko, vyksta keistas eksperimentas – rengiama „pamišėlių puota“. Čia pamatyti keistų pacienčių renkasi visas Paryžius. Kas tos moterys, persirengusios karnavaliniais rūbais?

Salpetrijero ligoninėje sutiksime daugybę pamišėlių, tačiau dalis gyventojų yra moterys, atstumtos savo šeimos ar vyrų, išvadintos isterikėmis bei beprotėmis ir išmestos už visuomenės ribų. Tačiau tiesa ta, kad šios moterys tiesiog nepatogios.

Jos nebekaustomos grandinėmis, kaip XVII amžiuje, tačiau daktaras Šarko vadina savo pacientes isteriškomis ir gydo hipnoze. Ligoninės gyventojos izoliuotos nuo aplinkos ir su jomis atliekami eksperimentai. Į Salpetrijerą atvažiuoji ir niekada iš jo nebeišeini.

Paryžiaus visuomenei „Pamišėlių puota“ yra laukiamiausias metų renginys, kuomet jie gali patenkinti savo smalsumą ir paspoksoti į „beprotes“, išsipuošusias tai vienai nakčiai. O pačioms pacientėms tai yra reta vilties akimirka.

Viena romano veikėjų – Eženi, protinga jauna moteris, kilusi iš pasiturinčios šeimos. Tačiau vizijas reginti mergina šią paslaptį atskleidė močiutei ir patyrė didžiausią išdavystę bei galiausiai atsidūrė psichiatrinėje ligoninėje. Ji padarys viską, kad iš čia ištrūktų, bet tam reikės sąjungininkų tarp personalo, ne mažiau beprotiško nei jų prižiūrimos pacientės.

„Pamišėlių puota“ – bauginantis vieno Paryžiaus tarpsnio epizodas, kuriame pagrindinę vietą užima moterų drąsa, solidarumas ir skurdi dalia patriarchalinėje visuomenėje, kuri lengva ranka nusikrato „nepatogių“ žmonų, dukrų ar seserų.

Victoria Mas – prancūzų autorė. Rašytoja studijavo Kalifornijoje ir Paryžiaus Sorbonos universitete. Vėliau dirbo kultūros apžvalgininke, fotografe, scenariste ir rašytoja įvairiuose kino, teatro ir televizijos projektuose. Pirmasis autorės romanas „Pamišėlių puota“ sulaukė didžiulės sėkmės. Knygą planuojama ekranizuoti.

Trumpas aprašymas žada nepaprastą literatūrinį nuotykį ir žvilgsnį į devyniolikto amžiaus Paryžiaus užkaborius. Kviečiame autorės Victoria Mas kūrinį įsigyti internetu. Čia pat pirkti rasite ir kitų žanrų bei siužetų skaitinius, puikiai įvertintus apžvalgose bei atsiliepimuose. Online knygyne apsipirkti galite pigiau, nes gerų kainų rasite tarp išskirtinių akcijų ir išpardavimų pasiūlymų. Aprašymai, santraukos, ištraukos, puslapių skaičius, vertėjas, leidimo metai – detalės, kurios padės išsirinkti.


 • Renaudot des lycéens premija

 • Pavadinimas originalo kalba: Le Bal des folles
 • Autorius: Victoria Mas
 • Leidėjas: Gelmės
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 208
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786098302011
 • Vertėjas: Jonė Ramunytė
 • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


2022-10-23

Tikrai puiki knyga, negali nei akimirkai paleisti ,, is akiu,,.

2021-05-17

Puiki, įtraukianti knyga.

2021-05-14

Tai novatoriškas romanas, kuriame istorinė fantastika susilieja su fantazija - būtent vaiduokliais. Nors knyga ir trumpa, faina, kad knygą galima pabaigti per kelias valandas. Bravo autorei už įtraukiantį, įdomų skaitymą!

Parašykite atsiliepimą apie "Pamišėlių puota"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pamišėlių puota", Victoria Mas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Victoria Mas su knyga "Pamišėlių puota" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pamišėlių puota" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Victoria Mas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pamišėlių puota" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pamišėlių puota" perkama kartu