0

Pamokančios Lilės istorijos

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2016-07-21 Aušra

Puiki knyga vaikams, su pamokančiom istorijom, kad išmoktume priimti save tokus kokie esam, kad nebijotume svajoti ir tikėti savimi.

Informacija

Pamokančios Lilės istorijos

  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 20x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • ISBN ar kodas: 9786098145090

2020-09-30 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pamokančios Lilės istorijos" aprašymas

Luizos L. Hay knygoje "Pamokančios Lilės istorijos" rasite ypatingas tris istorijas vaikams: "Lilė ir skruzdėlytė"; "Lilė ir ančiukas vilis"; "Lilė ir tamsa".


"Mes, suaugę, kartais pamirštame, kad vaikams tenka susidurti su daugybe iššūkių. Kaip vaikai susidoroja su šiais iššūkiais priklauso nuo to, kaip jie suvokia ir vertina save. Kuo labiau vaikas myli ir gerbia save, tuo lengviau jam priimti tinkamus sprendimus.

Svarbu, kad mes, suaugę, skatintume vaikų teigiamą savęs suvokimą, savarankiškumo ir savivertės pojūtį, galią bei žinojimą, kad jie gali ir galės keisti šiandieninį pasaulį.

Puoselėkite savo vaikus kaip save. Atminkite, kad nėra nei tobulų tėvų, nei tobulų vaikų. Galbūt, kažkada buvo priimti netinkami sprendimai. Tačiau žinokite, kad mes priėmėme tokius sprendimus, kurie tuo metu mums atrodė geriausi. Tai tiesiog mokymosi ir tobulėjimo procesas. Mylėkite save, mylėkite besąlygiškai vaikus ir tikėkite meilės galia. Ir tada stebėkite, kokie stebuklai prasidės."


Aš jus myliu, Luiza L. Hay


Luiza L. Hay skaito paskaitas apie metafiziką, taip pat yra daugelio knygų autorė. Daugiau kaip per 30 metų Luiza padėjo milijonams žmonių atrasti ir panaudoti savo kūrybinį potencialą asmeniniam augimui ir saviugdai.


Iš anglų kalbos vertė Lina Teišerskienė

2016-07-21

Puiki knyga vaikams, su pamokančiom istorijom, kad išmoktume priimti save tokus kokie esam, kad nebijotume svajoti ir tikėti savimi.

Parašykite atsiliepimą apie "Pamokančios Lilės istorijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pamokančios Lilės istorijos, kurį parašė Louise L. Hay, Dan Olmos. Siūlome ne tik išsamų Pamokančios Lilės istorijos aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Louise L. Hay, Dan Olmos. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pamokančios Lilės istorijos. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pamokančios Lilės istorijos dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pamokančios Lilės istorijos" perkama kartu