⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Panikos priepuoliai. Išsivaduok iš nerimo ir baimių

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-07-12 Ina


Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 8.49 SoldOut

Knygos "Panikos priepuoliai. Išsivaduok iš nerimo ir baimių" aprašymas

„Panikos priepuoliai“ – antroji žurnalistės, komunikacijos specialistės Gintarės Jankauskienės knyga, kurioje daug atviros ir reikalingos informacijos apie tuščiais mitais apipintą sutrikimą.

Psichoterapeutų komentarai, pokalbiai su specialistais, patarimai artimiesiems, savigalbos būdai, atviros išpažintys – knyga „Panikos priepuoliai“ kenčiantiems nuo šio sutrikimo padės geriau suprasti save, nebesijausti vienišam su šia problema ir pagerinti savijautą. Panikos priepuolius išgyvenančiųjų artimiesiems knyga suteiks daug svarbios informacijos ir, svarbiausia, padės suprasti, kas vyksta su žmogumi ir kaip galima jam pagelbėti.


Autorė siekė atsakyti į daugybę dažniausiai kylančių klausimų ir pasitelkė dešimt psichikos sveikatos priežiūros bei natūralios gyvensenos specialistų, kurie dalijasi patarimais ir paaiškinimais. Kaip atpažinti panikos priepuolį? Kas priepuolio metu vyksta organizme? Ar šis nerimo sutrikimas paveldimas? Kaip atskirti širdies infarktą nuo labai stipraus nerimo, nes kartais simptomai būna labai panašūs? Koks poilsis geriausias išsekusiai psichikai ir kūnui? Kaip išmokti sustoti, neskubėti ir pasimėgauti dabarties akimirkomis? Kaip auklėti vaiką nuo mažų dienų, kad jo psichika būtų stipri? Kodėl svarbu kasdien rūpintis psichologine šeimos gerove?


Pagrindinė knygos „Panikos priepuoliai“ žinutė – daug kas pirmiausia priklauso nuo paties žmogaus. Tą įrodo ir atviros išpažintys tų, kurių gyvenimus iš pradžių griovę panikos priepuoliai pamažu tapo vis labiau valdomi ir galiausiai išvis dingo pakeitus gyvenimo būdą, mąstymą, išmokus iš tiesų mylėti save. Tokios istorijos padės jaustis tvirtesniems ir padėti sau ar kitiems atlaikyti tekusius išbandymus.


„Pirmasis panikos priepuolis užklupo prieš 5 metus vairuojant mašiną. Man staiga ėmė temti akyse, išmušė prakaitas, pradėjau stipriai drebėti. Aplankė didelė mirties baimė. Turėjau sustoti šalikelėje, nes vairuoti nebegalėjau. Panikos priepuoliai pasikartojo dar bene 10 kartų. Patyrusi paskutinįjį aiškiai supratau – atėjo laikas keisti gyvenimo būdą. Man padėjo tvarkingas dienos režimas, sveikas maistas, malda, meditacijos praktikos ir žinojimas, kad visos baimės yra tik iliuzija. Susikuriame jas patys savo galvose.“

Ieva Zasimauskaitė, dainininkė, Lietuvos atstovė konkurse „Eurovizija 2018“


„Su panikos priepuoliais kovojau porą metų. Pirmasis buvo siaubingas, maniau, kad išprotėsiu ir liksiu gyventi kažkur giliai savo kūne, neturėdamas ryšio su išoriniu pasauliu. Išsigandęs kreipiausi į gydytoją, jis pasiūlė ilgą psichoterapinį gydymą arba greitesnį variantą – vaistus. Mano gyvenimo dienotvarkėje visai nebuvo laiko, todėl rinkausi tabletes. Tada dar nežinojau, kad būtent dienotvarkę ir reikėjo keisti pirmiausiai. Dabar tai ir darau: tabletes pakeičiau ramesniu ir prasmingesniu gyvenimu. Pagaliau jaučiuosi atradęs savo kelią. Tik gal per ilgai iki jo ėjau.“

Algis Kriščiūnas, menininkas, grupių „Foje“ ir „Kiti kambariai“ būgnininkas


„Staiga užklupęs panikos priepuolis išgąsdina stipraus nerimo kamuojamą žmogų, jam gali atrodyti, kad tuoj išprotės. Tačiau panikos priepuolių metu niekas nemiršta ir neišprotėja. Priešingai – panikos priepuolius patiriantys žmonės gyvenime dažnai geba susivaldyti, yra stiprūs, atsakingi, įpratę pakelti didžiulius krūvius. Jiems negresia joks išprotėjimas ar nesivaldymas.“

Aušra Šapranauskienė, psichologė-psichoterapeutė


Gintarė Jankauskienė – žurnalistė, komunikacijos specialistė. „Panikos priepuoliai. Išsivaduok iš nerimo ir baimių“ – antroji jos knyga. Pirmąją knygą „Kai atgimsta viltis. Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų“ (2016) G. Jankauskienė parašė pati susidūrusi su nevaisingumu ir neradusi lietuviškos literatūros apie tai, ką išgyvena. Išleidusi knygą nevaisingoms poroms, ji nusprendė įsivaikinti ir dabar su vyru augina dukterį.

  • Autorius: Gintarė Jankauskienė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663147

Kiti taip pat domėjosi


2020-07-12

Parašykite atsiliepimą apie "Panikos priepuoliai. Išsivaduok iš nerimo ir baimių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Streso, nerimo ir pykčio valdymo knygos

Gintarė Jankauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Panikos priepuoliai. Išsivaduok iš nerimo ir baimių", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Panikos priepuoliai. Išsivaduok iš nerimo ir baimių" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Panikos priepuoliai. Išsivaduok iš nerimo ir baimių" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Panikos priepuoliai. Išsivaduok iš nerimo ir baimių"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintarė Jankauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Panikos priepuoliai. Išsivaduok iš nerimo ir baimių" perkama kartu