0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Papasakoti gyvenimą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 8.66 SoldOut

Knygos "Papasakoti gyvenimą" aprašymas

Justino Marcinkevičiaus mirties metinėms pasirodanti poezijos rinktinė. Knyga, jau nepalydėta reiklaus autoriaus žvilgsnio.
Bet pratęsianti Justino Marcinkevičiaus poezijos gyvenimą, kalbėjimą žmogui lyg iš kokio aukštesnio žinojimo ar įgaliojimo. Po poeto mirties jo kūryba gyvena kitaip. Kitaip imame jausti bei suvokti ir Justiną Marcinkevičių - laisviau ir plačiau. Kritikai kalba apie Česlovo Milošo kontinentą; apie Justiną Marcinkevičių tinka sakyti - žemė. Ir vienintelė, ir visuotinė, ir pažadėtoji. Gyvenimas - galima pridurti. Meilė. Pareiga - neišvengiamai. (...)
Sudarant naujus poezijos sutelktinius variantus, reikėtų, kiek įmanoma, laikytis paties poeto rinktinės principų. Rizikinga ryžtis kurti kokią naują struktūrą, ką nors iškelti į priekį, ryžtingiau temizuoti. Ir rinktinei "Papasakoti gyvenimą" patikimiausia atrodo eiti laiko linija, remtis "Poezijos" dviknyge ir po jos išleistais rinkiniais, sekti kad ir neryškią lyrinio pasakojimo giją.
Ir iš rinktinės galima fiksuoti bent ryškesnius eilėraščio kitimo taškus: "Liepsnojančio krūmo", "Gyvenimo švelnaus prisiglaudimo", "Eilėraščių iš dienoraščio", mažųjų formų, pirmiausia pasirodžiusių "Žingsnyje", "Dienos drobulės". Pasakodamas gyvenimą, eilėraštis pasakoja ir poetą. Gilesnio pasakojimo nėra ir būti negali.
Pasakoti gyvenimą - tą gali tik eilėraštis. Visi kiti pasakoja apie.


Parašykite atsiliepimą apie "Papasakoti gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Papasakoti gyvenimą", kurią skaitytojams dovanoja Justinas Marcinkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Justinas Marcinkevičius su knyga "Papasakoti gyvenimą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Papasakoti gyvenimą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Justinas Marcinkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Papasakoti gyvenimą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Papasakoti gyvenimą" perkama kartu