0

Paprastasis sumi-e menas. Japonų tapyba tušu

Kaina Internetu: 8,99 €
Kaina Knygyne: 10,40 €*
Sutaupote: 1.41 € (14%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Paprastasis sumi-e menas. Japonų tapyba tušu

  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 23x26, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 132
  • ISBN ar kodas: 9785417010453

2020-08-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Paprastasis sumi-e menas. Japonų tapyba tušu" aprašymas

Sumi-e – tai senovinis japonų tapybos teptuku menas. Šie jausmus žadinantys paveikslai, dar žinomi kaip paveikslai tušu, tradiciškai vaizduoja gamtos objektus – paukščius, gėles ir kitus.

Perteikdami objekto esmę vos keletu teptuko brūkštelėjimų, sumi-e meistrai tapo subtilius, elegantiškus, visuotinį susižavėjimą keliančius meno kūrinius. Tapyba – tai meditacijos forma, teikianti dailininkui ramybę ir harmoniją. Siekiama, jog nutapyti darbai stebėtojui įkvėptų tokią pat vidinę ramybę ir džiaugsmą.


Knygoje „Paprastas sumi-e menas“ rasite visas technikas, reikalingas nutapyti nepaprastam paveikslui, taip pat sužinosite apie šio unikalaus meno dvasinius aspektus. Žymus menininkas ir mokytojas Takumasa Ono pradeda nuo sumi-e „keturių brangenybių“: popieriaus, teptukų, tušo ir tušo plytelės. Toliau mokytojas aprašo teptuko potėpius ir parodo eilės tvarka atliekamus tradicinės komponavimo technikos veiksmus.

Penkiolika mielų idėjų suteikia galimybę pritaikyti naujai įgytas žinias praktikoje: išdekoruoti keramikos rinkinį krentančiais lapais, nutapyti ant šilko lengvame vėjelyje siūbuojančias gėles, pagražinti valgomųjų lazdelių laikiklius žuvimis, gėlėmis ir paukščiais, papuošti drobines pagalvėles besiritančiomis bangomis ir daug kitų. Daugeliui idėjų pateikta netikėtų variacijų.


Knygoje „Paprastas sumi-e menas“ pateikti 100 populiariausių Vakarų pasaulio vardų kaligrafijos pavyzdžiai, kad galėtum savo darbus personalizuoti; taip pat pluoštelis palinkėjimų ir haiku, kuriuos galėsi panaudoti kurdamas ateityje.

Sumi-e paslapčių mokymasis ir tapyba tave džiugins dar ne vienerius metus.


Iš anglų kalbos vertė Lina Tilindytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai perkama kartu