0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Papūgos paklydėlės sugrįžimas (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Papūgos paklydėlės sugrįžimas (DVD)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 8.49 SoldOut
Knygos "Papūgos paklydėlės sugrįžimas (DVD)" aprašymas

Ar prisimenate animacinį filmuką apie papūgą Kėšą, pabėgusį iš Vovos ir nutarusį gyventi savarankiškai? Šį nuostabų animacinį serialą bei kitus nuotaikingus rusų auksinės animacijos klasikos filmukus - „Išmintingasis gružlys“, „Senelis Šaltis ir vasara“, „Linksmoji karuselė“ („Gudruolės senutės“, „Apie vėžlį“, „Gaudynės“) ir „Sidabrinė kanopėlė“ rasite šiame leidinyje.

Regionas: 2 ir 5 regionai
Kalba / įgarsinimas: Rusų (Dolby Digital 5.1), Lietuvių (Stereo), Estų (Stereo), Latvių (Stereo)
Vaizdo santykis: 16:9
Trukmė: 78 min.Parašykite atsiliepimą apie "Papūgos paklydėlės sugrįžimas (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Papūgos paklydėlės sugrįžimas (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Animacinis filmas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Animacinis filmas su knyga Papūgos paklydėlės sugrįžimas (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Papūgos paklydėlės sugrįžimas (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Animacinis filmas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Papūgos paklydėlės sugrįžimas (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Papūgos paklydėlės sugrįžimas (DVD)" perkama kartu