0

Paraneoplastiniai ir autoimuniniai encefalitai

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 5,69 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 1.50 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Paraneoplastiniai ir autoimuniniai encefalitai

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • ISBN ar kodas: 9786090704011

2021-01-31 5.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Paraneoplastiniai ir autoimuniniai encefalitai" aprašymas

„Paraneoplastiniai ir autoimuniniai encefalitai“ - tai pirmasis leidinys lietuvių kalba, kuriame nagrinėjama imuninės kilmės encefalitų problematika. Šioje metodinėje mokymo priemonėje pagrindinis dėmesys skiriamas paraneoplastinių neurologinių sindromų ir autoimuninių encefalitų klasifikacijai, patogenezei, diagnostikai ir gydymui. Taip pat apžvelgiama atskirų nozologinių vienetų klinikinė simptomatika, tarptautiniai paraneoplastinių ir autoimuninių encefalitų diagnozavimo kriterijai.

Parašykite atsiliepimą apie "Paraneoplastiniai ir autoimuniniai encefalitai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Medicina

Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Nataša Giedraitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Paraneoplastiniai ir autoimuniniai encefalitai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Paraneoplastiniai ir autoimuniniai encefalitai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Paraneoplastiniai ir autoimuniniai encefalitai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Paraneoplastiniai ir autoimuniniai encefalitai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Nataša Giedraitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Paraneoplastiniai ir autoimuniniai encefalitai" perkama kartu