0

Parazitų valymas iš organizmo

  • Nuolaida knygai -53%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 6,29 €*
Sutaupote: 3.30 € (53%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Parazitų valymas iš organizmo

  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9786094160370

2020-09-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Parazitų valymas iš organizmo" aprašymas

Atsikratyti parazitų neįmanoma vien cheminiais gydomaisiais preparatais - kiekvienas jų užmuša tik vienos ar dviejų rūšių parazitus. Juk nepradėsite vartoti 10 įvairių preparatų norėdami įveikti tuziną skirtingų parazitų. Žinoma, tuo pasidžiaugtų farmacininkai, tačiau ne jūs. Geriausia išeitis šiuo atveju - gydymas augalais. Augaliniai preparatai gali sunaikinti daugiau kaip 100 rūšių parazitus be jokio šalutinio poveikio, pavyzdžiui, galvos skausmo ar pykinimo. Ši knyga supažindins jus su aktyviomis organizmo valymo nuo parazitų metodikomis, kurias galima saugiai taikyti namų sąlygomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Parazitų valymas iš organizmo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pagalba sau. Gydomės namuose

Andrejus Mironovas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Parazitų valymas iš organizmo, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Parazitų valymas iš organizmo aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Parazitų valymas iš organizmo už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Parazitų valymas iš organizmo? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrejus Mironovas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Parazitų valymas iš organizmo" perkama kartu