0
4.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2013-07-04 Aivaras

Daug praktinių pavyzdžių.

Informacija

Pardavimo ABC


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pardavimo ABC" aprašymas
Praktinis gidas "Pardavimo ABC" skirtas tiems, kurie aiškiai suvokia, jog norint, kad verslas plėtotųsi sėkmingai, reikia gebėti parduoti tai, kas turima, ir priverčia tokį savo mąstymą kristalizuotis.

"Pardavimo ABC" parašytas remiantis sukaupta asmenine pardavimo patirtimi, išnagrinėta užsienio autorių literatūra pardavimo klausimais, su Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos studentais atlikta pardavimo atvejų analize ir įžvalga. Šis praktinis gidas ragina pažvelgti į pardavimo veiklą kliento akimis, atrasti savo pardavimo stilių, suvokti nūdienos reikalavimus ir įžvelgti savo veiksmų ir rezultatų priežasties bei pasekmės santykį.
2013-07-04

Daug praktinių pavyzdžių.

Parašykite atsiliepimą apie "Pardavimo ABC"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pardavimo ABC, kurią skaitytojams dovanoja Augustinas Januškevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Augustinas Januškevičius su knyga Pardavimo ABC jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pardavimo ABC patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Augustinas Januškevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pardavimo ABC palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pardavimo ABC" perkama kartu