0

Pardavimų psichologija. Padidinkite savo pardavimus greičiau ir lengviau (CD)

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 22,99 €
Kaina knygyne: 27,98 €*
Sutaupote: 4.99 € (18%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pardavimų psichologija. Padidinkite savo pardavimus greičiau ir lengviau (CD)

  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2015
  • ISBN ar kodas: 9786099569116

2020-08-31 22.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pardavimų psichologija. Padidinkite savo pardavimus greičiau ir lengviau (CD)" aprašymas

Šios audio knygos tikslas yra pateikti Jums idėjų, strategijų ir metodų, kuriuos galėtumėte pritaikyti, siekdami padidinti pardavimus ir atlikti juos greičiau ir žymiai lengviau negu kada nors anksčiau. Ši knyga atskleis Jums, kaip tinkamai išnaudoti savo potencialą ir pardavimų srityje pasiekti tokių rezultatų, kurie atrodė neįmanomi. Jūs sužinosite, kaip per kelis mėnesius ar net kelias savaites padvigubinti, patrigubinti ar net paketurgubinti savo pardavimus ir pajamas.
Audio knyga „Pardavimų psichologija“ sėkmingai parduodama tarptautiniu mastu. Nuo išleidimo ši programa jau yra išversta į šešiolika kalbų ir yra klausoma dvidešimt keturiose šalyse. Tai geriausiai parduodama profesionalaus pardavimo mokymo programa istorijoje.

Judėkite visu greičiu
Sunkų darbą ir sėkmę gyvenime galima palyginti su pakilimu ir lėktuvo pilotavimu. Kai įlipate į lėktuvą ir riedate pakilimo taku, Jūs susisiekiate su bokštu ir paprašote leidimo kilti. Kai tik gaunate leidimą, Jūs priverčiate lėktuvą judėti visu greičiu, 100 procentų, kad pajudėtumėte pirmyn pakilimo taku ir pakiltumėte į orą.
Štai, ką noriu tuo pasakyti. Jei priversite lėktuvą judėti tik 80 procentų ar net 90 procentų, Jūs niekada nepasieksite pakilimo greičio. Jūs liksite ant žemės, kol baigsis pakilimo takas ir lėktuvas suduš.

Nedvejokite
Gyvenime yra taip pat. Daugelis žmonių sunkiai dirba, bet neatiduoda visų jėgų darbui, neatsiduoda 100 procentų. Dėl to jie niekada nepasiekia pakilimo taško, kad atsidurtų tarp 10 procentų geriausiųjų savo srityje. Jie visada lieka ant žemės, tarp vidutinybių. Jie lieka tarp 80 procentų pardavėjų, kurie uždirba tik 20 procentų pinigų sumos, kurią galėtų uždirbti.
Gera žinia yra tai, kad jei pradėsite judėti visu greičiu ir lėksite pakilimo taku vis greitėdami, greitai pakilsite. Jei nenustosite judėti vis greičiu, Jūs vis kilsite ir kilsite, kol galiausiai pasieksite kreiserinį aukštį. Kai jau pasieksite kreiserinį aukštį, galėsite atleisti greitį, judėti šiek tiek ramiau ir kelionės metu išliksite tame kreiseriniame aukštyje.
Siekdami pardavimų karjeros, ypač iš pradžių, turite dirbti iš visų jėgų, atiduodami 100 procentų energijos. Kad išsilaisvintumėte iš žemės gravitacijos ir atitrūktumėte iš pagrindinės vidutinybių grupės. Bet kai tik pasieksite savo kreiserinį aukštį, pateksite tarp 10 procentų geriausių, kurie uždirba daugiausiai pinigų Jūsų srityje, galėsite atleisti greitį, praleisti daugiau laiko su šeima ir draugais ir vis tiek išlaikyti aukštą pajamų ir rezultatų lygį.

Jūsų ateitis yra neribota
Jau dabar Jūs turite savyje gebėjimą tapti geresniu, padaryti daugiau ir turėti daugiau, nei kada nors turėjote gyvenime. Tapdami absoliučiai puikiais pasirinktoje padavimų profesijoje, galite pasiekti visus tikslus ir įgyvendinti visas svajones. Galite susikurti nuostabų gyvenimą sau ir savo šeimai. Galite tapti vienu vertingiausių žmonių savo šalyje ir pramonės šakoje. Galite pelnyti visų Jus supančių žmonių pagarbą. Galite ženkliai pakeisti savo kompanijos, savo klientų ir savo bendruomenės gyvenimus. Išmokę ir praktiškai pritaikę pardavimų psichologiją, galite pasiekti žvaigždes ir tam nėra jokių ribų.

Turinys
Įvadas
Vidinis pardavimų žaidimas
Išsikelkite ir pasiekite visus pardavimų tikslus
Kodėl žmonės perka
Kūrybiški pardavimai
Susitikimų skaičiaus didinimas
Įtaigos galia
Pardavimo įvykdymas
10 raktų į sėkmingą pardavimą

Įrašo trukmė 5 val. 26 min.

Parašykite atsiliepimą apie "Pardavimų psichologija. Padidinkite savo pardavimus greičiau ir lengviau (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pardavimai


Dažniausiai su "Pardavimų psichologija. Padidinkite savo pardavimus greičiau ir lengviau (CD)" perkama kartu