Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Parduota vasara (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 1.99 SoldOut

Knygos "Parduota vasara (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Apysaka „Parduota vasara“ - trečioji knyga vaikams R. Misiūno kūryboje. Pirmoji – „Keturi muškietininkai iš antrosios laiptinės“ (2006), antroji – „Sutrumpintas meilės terapijos kursas“ (2009). Pastaroji pelnė išskirtinį įvertinimą – buvo pripažinta viena iš penkių geriausių vaikams ir paaugliams skirtų knygų „Metų knygos“ rinkimuose.

"Parduotos vasaros“ herojus – tas pats trylikmetis, vasaros atostogas pasitinka būdamas jau penkiolikos. Ir ką gi daryti šią vasarą, juk esi nebe vaikas? Bet suaugusieji dar bando tai ignoruoti... Žinoma, truks plyš, siekti savo tikslo. Taip ir padaro.

Stojęs mūru už savo idėją pačiam užsidirbti pinigų, vaikinas laimi ir nedelsdamas pradeda dirbti provincijos masto spartuoliškoje kiaulidžių komplekso statyboje.

„Ironiškas R. Misiūno balsas skatina prisiminti gražiausius V. Račicko, Jurgio Kunčino prozos puslapius, o dar ryškiau už jų šmėžuoja jaunasis Saulius Šaltenis. Būtina atkreipti dėmesį ir į autoriaus išprusimą: minimi, tiksliai pristatomi konkretūs to meto literatūros kūriniai, kino filmai, populiariosios muzikos žvaigždės, tikrai dariusios poveikį ir mūsų, vyresniųjų, kartos sąmonei.“

Literatūrologas Kęstutis Urba


  • Autorius: Remigijus Misiūnas
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754381-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Parduota vasara (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Parduota vasara (knyga su defektais)", kurį pristato Remigijus Misiūnas. Siūlome ne tik išsamų "Parduota vasara (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Remigijus Misiūnas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Parduota vasara (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Parduota vasara (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Parduota vasara (knyga su defektais)" perkama kartu