Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Parduota vasara

Kaina: 5,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 5.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Parduota vasara" aprašymas

Apysaka „Parduota vasara“ - trečioji knyga vaikams R. Misiūno kūryboje. Pirmoji – „Keturi muškietininkai iš antrosios laiptinės“ (2006), antroji – „Sutrumpintas meilės terapijos kursas“ (2009). Pastaroji pelnė išskirtinį įvertinimą – buvo pripažinta viena iš penkių geriausių vaikams ir paaugliams skirtų knygų „Metų knygos“ rinkimuose.


"Parduotos vasaros“ herojus – tas pats trylikmetis, vasaros atostogas pasitinka būdamas jau penkiolikos. Ir ką gi daryti šią vasarą, juk esi nebe vaikas? Bet suaugusieji dar bando tai ignoruoti... Žinoma, truks plyš, siekti savo tikslo. Taip ir padaro.

Stojęs mūru už savo idėją pačiam užsidirbti pinigų, vaikinas laimi ir nedelsdamas pradeda dirbti provincijos masto spartuoliškoje kiaulidžių komplekso statyboje.


„Ironiškas R. Misiūno balsas skatina prisiminti gražiausius V. Račicko, Jurgio Kunčino prozos puslapius, o dar ryškiau už jų šmėžuoja jaunasis Saulius Šaltenis. Būtina atkreipti dėmesį ir į autoriaus išprusimą: minimi, tiksliai pristatomi konkretūs to meto literatūros kūriniai, kino filmai, populiariosios muzikos žvaigždės, tikrai dariusios poveikį ir mūsų, vyresniųjų, kartos sąmonei.“

Literatūrologas Kęstutis Urba


  • Autorius: Remigijus Misiūnas
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754381

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Parduota vasara"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Parduota vasara", kurį pristato Remigijus Misiūnas. Siūlome ne tik išsamų "Parduota vasara" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Remigijus Misiūnas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Parduota vasara". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Parduota vasara" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Parduota vasara" perkama kartu