0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pareigos metas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-26 Eglė

Nepaprastai naudinga knyga.


2021-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pareigos metas" aprašymas

Jei jums teko pareiga prižiūrėti ar slaugyti savo artimuosius – vadinasi, laikas atsiversti šią knygą. „Pareigos metas“ – tai knyga, kurioje Rūta Vanagaitė dalijasi asmenine savo tėvų slaugymo patirtimi, tuo, ką patyrė kelerius metus lankydama senus žmones ligoninėse, globos namuose, ką sužinojo iš tos srities profesionalų bei kitų žmonių, slaugančių savo artimuosius, taip pat savo nuolat veikiančiame Slaugos ir globos priimamajame Vilniaus savivaldybėje.

Knyga „Pareigos metas“ apima visą artimųjų priežiūros ir slaugos temų spektrą – nuo pasirengimo būsimai pareigai iki gedulo netekus artimojo. Daug dėmesio skiriama ne tik pagalbos senam žmogui praktiniams aspektams, bet ir paties slaugytojo dvasinės sveikatos problemoms – kaip nepalūžti po pareigos našta ir išsaugoti gyvenimo pilnatvę.

Knygos „Pareigos metas“ prieduose rasite daug praktinės informacijos – testus, kuriais nustatoma demencija, siuntimo į ligoninę tvarką, reikalavimus įstaigoms, dokumentus, kuriuos turite pildyti pagalbai gauti, netgi eilių į slaugos namus sąrašą bei kainas.

O svarbiausia – ši knyga bus jūsų patarėja per visus slaugymo metus ir suteiks jums taip reikalingos dvasios stiprybės.

Rūta Vanagaitė (g.1955) – teatrologė, prodiuserė, viešųjų ryšių specialistė. Festivalio LIFE įkūrėja, televizijos laidų „Pagauk kampą“, interaktyvaus projekto „Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje“ prodiuserė, rinkimų ir viešųjų ryšių kampanijų rengėja, Vilniaus miesto slaugos ir globos komisijos pirmininkė. „Pareigos metas“ – pirmoji autorės knyga, skirta slaugantiesiems savo artimuosius.


  • Autorius: Rūta Vanagaitė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 17x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090116340

2021-04-26

Nepaprastai naudinga knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Pareigos metas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pareigos metas", kurią skaitytojams dovanoja Rūta Vanagaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rūta Vanagaitė su knyga "Pareigos metas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pareigos metas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Vanagaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pareigos metas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pareigos metas" perkama kartu