⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Parengiamieji krepšinio žaidimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 7.3 SoldOut

Knygos "Parengiamieji krepšinio žaidimai" aprašymas

Krepšinio mokymo veiksmingumas daug priklauso nuo to, kaip treneris ar mokytojas, atsižvelgdamas į pratybų ar pamokos uždavinius, sugeba parinkti žaidimus. Knygoje autoriai pateikia gausybę pratimų kūno, kamuolio valdymui. Nuošalyje nepalikta ir fizinių ypatybių lavinimo pratimai: greitumui, jėgai, ištvermei, vikrumui, šoklumui. Autoriai taip pat aptaria ir didaktikos formas ir metodinius nurodymus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Parengiamieji krepšinio žaidimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Parengiamieji krepšinio žaidimai", Stanislovas Stonkus, Vytautas Kuklys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stanislovas Stonkus, Vytautas Kuklys su knyga "Parengiamieji krepšinio žaidimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Parengiamieji krepšinio žaidimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislovas Stonkus, Vytautas Kuklys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Parengiamieji krepšinio žaidimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Parengiamieji krepšinio žaidimai" perkama kartu