0

Paris Mon Amour

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Paris Mon Amour

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 12x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9786094038747

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Paris Mon Amour" aprašymas

Nuspalvinkite savo kelią į atsipalaidavimą, kūrybinę laisvę ir gyvenimą be streso!


"Paris Mon Amour" mažoji spalvinimo knyga — idealus pasirinkimas kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, ieškančiam ramios atokvėpio akimirkos intensyvioje savo kasdienybėje


Skirkite sau kelias minutes kad ir kur būtumėt!

Užtikriname - tai padės nuspalvinti pilką rutiną ir nusikelti ten, kur karaliauja romantiškojo Paryžiaus žavesys, ramybė, atsipalaidavimas, nevaržomas kūrybiškumas, pakili nuotaika ir nėra jokio streso!

Parašykite atsiliepimą apie "Paris Mon Amour"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Paris Mon Amour, kurią skaitytojams dovanoja Egle Petkeviciute. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Egle Petkeviciute su knyga Paris Mon Amour jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Paris Mon Amour patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Egle Petkeviciute. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Paris Mon Amour palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Paris Mon Amour" perkama kartu