0

Parlamentinė kontrolė. I dalis. Teorija

Informacija

Parlamentinė kontrolė. I dalis. Teorija

  • Leidėjas: Registrų centras
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789955300885

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Parlamentinė kontrolė. I dalis. Teorija" aprašymas

Autoriaus tyrimą sudaro du blokai: teorinis ir praktinis. Šioje, pirmojoje knygoje yra pristatomi teoriniai parlamentinės kontrolės doktrinos genezės ir raidos aspektai. Antrojoje knygoje bus analizuojamas užsienio šalių parlamentinės kontrolės institutų turinys bei šios parlamentinės veiklos raiškos formos specifika.
Šis leidinys pirmiausiai bus naudingas Lietuvos studentijai. Akademinės visuomenės atstovams skaitant šią monografiją taip pat bus ką prisiminti bei pažinti kažką naujo. Ji galėtų būti naudinga ir valstybės valdžios institucijų atstovams, norintiems susipažinti su aktualiomis parlamentinės kontrolės problemomis. Pilietinės visuomenės atstovai, besidomintys parlamentarizmu, taip pat galės rasti naudingos informacijos bei pasitikrinti savo žinias apie parlamentinę kontrolę.

Parašykite atsiliepimą apie "Parlamentinė kontrolė. I dalis. Teorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Parlamentinė kontrolė. I dalis. Teorija, kurią skaitytojams dovanoja Gintaras Kalinauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gintaras Kalinauskas su knyga Parlamentinė kontrolė. I dalis. Teorija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Parlamentinė kontrolė. I dalis. Teorija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintaras Kalinauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Parlamentinė kontrolė. I dalis. Teorija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Parlamentinė kontrolė. I dalis. Teorija" perkama kartu