0

Parlamentinė kontrolė. II dalis. Praktika

Informacija

Parlamentinė kontrolė. II dalis. Praktika

  • Leidėjas: Registrų centras
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9789955300922

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Parlamentinė kontrolė. II dalis. Praktika" aprašymas

Šioje, antrojoje knygoje analizuojamas užsienio šalių parlamentinės kontrolės institutų turinys, šios parlamentinės veiklos raiškos formos specifika, taip pat pateikiamas Lietuvos Respublikos Vyriausybės veiklos parlamentinės kontrolės įgyvendinimo modelis. Nagrinėjama ne tik Lietuvos Konstitucinio Teismo doktrina, bet ir parlamentinės kontrolės praktika (pateikiami konkretūs pavyzdžiai), kurią įgyvendinant aktualiomis tampa kai kurios akivaizdžios problemos. Analizuojami ir lyginami veikiantys parlamentinės kontrolės modeliai senosios demokratijos valstybėse leidžia parodyti jų trūkumus ir pranašumus, formuluoti ir teikti siūlymus dėl Lietuvoje veikiančio parlamentinės kontrolės modelio tobulinimo. Kaip ir pirmoje knygoje, pateikiami priedai padedantys glaustai iliustruoti nagrinėjamą dalyką bei aptartoms temoms aktualios literatūros sąrašas. Leidinys turėtų būti naudingas parlamento nariams, valstybės valdžios institucijų atstovams, taip pat studijuojantiems konstitucinę teisę.

Parašykite atsiliepimą apie "Parlamentinė kontrolė. II dalis. Praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Parlamentinė kontrolė. II dalis. Praktika, kurią skaitytojams dovanoja Gintaras Kalinauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gintaras Kalinauskas su knyga Parlamentinė kontrolė. II dalis. Praktika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Parlamentinė kontrolė. II dalis. Praktika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintaras Kalinauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Parlamentinė kontrolė. II dalis. Praktika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Parlamentinė kontrolė. II dalis. Praktika" perkama kartu