0

Partijos auksas

  • Nuolaida knygai -61%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 4,79 €
Kaina knygyne: 11,98 €*
Sutaupote: 7.19 € (61%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2014-01-16 jonas

Nepakartojama knyga. Neįtikėtinos nuotraukos

Informacija

Partijos auksas

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 21x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955264422

2020-09-30 4.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Partijos auksas" aprašymas

Vykdyti tokio masto perversmą, koks įvyko Rusijoje 1917 metų spalį, – be pinigų neįmanoma. Bolševikai nuo pat pradžių žinojo, kad, užgrobus valdžią šalyje su visais jos ištekliais, ekonominiu potencialu, tik eksproprijavus brangenybes ir auksą, bus įmanoma išlaikyti valdžią savo rankose.


Igoris Buničius knygoje "Partijos auksas" pirmasis atskleidė Lenino ir jo bendraminčių bolševikų įvykdyto Spalio perversmo užkaborius ir beveik septynis dešimtmečius gyvavusios SSRS istoriją – SSKP aukso istoriją.


SSRS subyrėjo – dingo ir partijos auksas. Jo nerasite: pakeitęs šeimininkus auksas ir vėl šildo patikimas rankas.Iš rusų kalbos vertė Laima Siutilienė

2014-01-16

Nepakartojama knyga. Neįtikėtinos nuotraukos

Parašykite atsiliepimą apie "Partijos auksas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Partijos auksas, kurią skaitytojams dovanoja Igor Bunič. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Igor Bunič su knyga Partijos auksas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Partijos auksas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Igor Bunič. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Partijos auksas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Partijos auksas" perkama kartu