Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Partijų finansavimo teisės sistemos įžvalgos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 14.45 SoldOut

Knygos „Partijų finansavimo teisės sistemos įžvalgos“ aprašymas

Leidinio „Partijų finansavimo teisės sistemos įžvalgos“ tikslas – išsamiai ir argumentuotai atskleisti Lietuvos Respublikos politinių partijų finansavimo teisinio reglamentavimo sistemą, t. y. teorinius ir konstitucinius jos sampratos pagrindus (metodines prieigas), ją suponuojančias vertybes, principus ir normas, taip pat teoriškai moksliškai diskutuotinus ar atitinkamu lygmeniu (Konstitucijos, įstatymų požiūriu) kritiškai vertintinus ir tobulintinus jos aspektus. Netgi nesant aiškių 1992 m. spalio 25 d. priimtos Konstitucijos nuostatose suformuluotų paskatų ar dingsčių partijų ir jų finansavimo specifikos ir reikšmės sampratos atžvilgiu, įstatymų leidėjo teisinėje kūryboje (partijų teisinės padėties elementu esančio jų finansų koncepcijos atžvilgiu) objektyviai derėtų įžvelgti savitą partijų finansavimo teisės sistemą (jos posistemius ar „normų blokus“, institutus, šaltinius, reglamentavimo dalyką ir metodus, tobulinimo ar „griežtinimo“ tendencijas).
Šią sistemą konstruojant ir plečiant (įtvirtinant viešojo tiesioginio finansavimo didinimo ar viešųjų pirkimų išlygas) būtina paisyti partijų prigimties ir funkcijų, o ją aiškinant ir taikant Vyriausiojoje rinkimų komisijoje ir juo labiau teismuose turi būti atsižvelgiama į toje sistemoje atsispindintį viešosios ir privatinės teisės suponuojamų principų (metodinių prieigų) persipynimą.

Leidinys „Partijų finansavimo teisės sistemos įžvalgos“ išsiskiria monografijai būdingais požymiais. Jis turėtų sudominti ne tik teisę analizuojančius ir dėstančius kolegas, bet ir parlamentarus ar kitus įstatymų leidybos proceso dalyvius, Vyriausiosios rinkimų komisijos narius ir bendradarbius, partijų narius ir vadovus, taip pat finansininkus ir aukotojus, juo labiau politologus, kitus teisės normų ir politikos proceso sąryšio tyrėjus.Parašykite atsiliepimą apie „Partijų finansavimo teisės sistemos įžvalgos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Partijų finansavimo teisės sistemos įžvalgos“, Egidijus Šileikis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Egidijus Šileikis su knyga „Partijų finansavimo teisės sistemos įžvalgos“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Partijų finansavimo teisės sistemos įžvalgos“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Egidijus Šileikis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Partijų finansavimo teisės sistemos įžvalgos“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Partijų finansavimo teisės sistemos įžvalgos“ perkama kartu