0

Partizanai (2-oji papildyta laida)

12,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Partizanai (2-oji papildyta laida)

  • Leidėjas: LGGRTC
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 23x29, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786098037746

2020-09-30 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Partizanai (2-oji papildyta laida)" aprašymas

Tai antroji pataisyta knygos "Partizanai'laida.

Jaunimui skirtoje knygoje "Partizanai" pasakojama apie partizaninį karą Lietuvoje, prasidėjusį po antrosios sovietų okupacijos.

Apsispręsti, ką gins ir dėl ko kovos okupuoto mūsų krašto jaunuoliai turėjo anksti, dažnai sulaukę vos šešiolokos metų. Tačiau neretai sunkus pasirinkimas užguldavo ir visai gležnus pečius – daugelis partizanų ryšininkų į kovotojų gretas pateko tiesiai iš pradžios mokyklos suolo.

Parašykite atsiliepimą apie "Partizanai (2-oji papildyta laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kiti vadovėliai, pagalbiniai leidiniai 10-12 kl.

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Partizanai (2-oji papildyta laida), kurį parašė Rūta Gabrielė Vėliūtė. Siūlome ne tik išsamų Partizanai (2-oji papildyta laida) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rūta Gabrielė Vėliūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Partizanai (2-oji papildyta laida). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Partizanai (2-oji papildyta laida) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Partizanai (2-oji papildyta laida)" perkama kartu