0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Partizanų karas

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2015-05-08 Ieva

Che Guevara, žmogus-revoliucija,
Gera knyga apie nepaprastai įdomų žmogų.


Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 2.89 SoldOut

Knygos "Partizanų karas" aprašymas

Iš ispanų ir anglų kalbų vertė Aušra Simanavičiūtė ir Kasparas Pocius.
Ernesto Che Guevara (1928-1967) - ryškiausias iš XX a. revoliucijų ir kovų už socialinį teisingumą simbolių - knygoje "Partizanų karas" aprašo savo patirtį, sukauptą pergalingoje kovoje prieš Batistos režimą ir reguliariąją jo kariuomenę Kuboje 1956-1959 metais.
Tai veikalas apie partizanų karo strategiją ir taktiką, praktinis vadovėlis, kuriame pateikiamos žinios apie tai, kaip kasti prieštankines tranšėjas ar pritaikyti šautuvui "Molotovo kokteilį". Jame aptariami kasdieniai kovotojo rūpesčiai, partizanų psichologija ir motyvacija, laikysena bendraujant su vietos gyventojais, aplinka, pabrėžiamas ideologinis kovos aspektas, pasisakoma dėl lyčių lygybės partizaniniame judėjime.
Ocean Press ir Che Guevaros studijų centras Havanoje, parengė maksimaliai autentišką leidinį - knygos išnašose nurodomi visi comandantes pataisymai, net Fidelio patarimai, ketinimai vėliau kažką taisyti, perrašyti ar perkelti į kitą knygos vietą. Tai vienas populiariausių Che veikalų, sulaukęs daugybės leidimų ir vertimų. "Partizanų karas" buvo analizuojamas Šiaurės Amerikos sukilimų prevencijos mokyklose ir karo akademijose ir laikytinas vienu reikšmingiausių veikalų šia tematika. Knygos pratarmę parašė Harry "Pombo" Villegas - vienas iš nedaugelio išlikusių gyvų Che Bolivijos kampanijos dalyvių.


  • Autorius: Ernesto Che Guevara
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 154
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955640332

2015-05-08

Che Guevara, žmogus-revoliucija,
Gera knyga apie nepaprastai įdomų žmogų.

2008-02-15

Labai idomi knyga, tiksliau vadovelis partizanui... daug ko gali pamokyti tam tikrose situacijose, pamoko elgesio ir panasiai... :) grazu

Parašykite atsiliepimą apie "Partizanų karas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Partizanų karas", Ernesto Che Guevara. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ernesto Che Guevara su knyga "Partizanų karas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Partizanų karas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ernesto Che Guevara. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Partizanų karas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Partizanų karas" perkama kartu