⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paryžiaus aidas

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-14 Olia

Man labai patinka knygos apie Paryžių, tas atmosferiškas jausmas skaitant. Ši knyga ne išimtis


2022-12-31 3.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paryžiaus aidas" aprašymas

Rašytojas Sebastian Faulks romane „Paryžiaus aidas“ pasakoja apie Paryžių, kokio dar niekada nematėte. Miestą, kuriame kiekvienas pastatas, kiekviena gatvelė saugo paslaptį. Tai istorija apie gyvenimo vertę ir neįtikinėtiną, transformuojančią draugystę.

Amerikietė mokslų daktarė Hana Paryžiuje ketina pasinerti į Antrojo pasaulinio karo tyrimus, atsargiai ir vėl bandydama prisijaukinti miestą, kuriame kadaise buvo sugniuždyta nelaimingos meilės. Netikėtai ji susipažįsta su iš namų pabėgusiu marokiečiu paaugliu Tariku, norinčiu daugiau sužinoti apie mirusią prancūzę motiną. Berniuko vizijos apie galimybių miestą gerokai kontrastuoja su pačios Hanos, tačiau abu juos vaikosi Paryžiaus praeities vaiduokliai.

Hana priglaudžia Tariką ir tarp jų užsimezga netikėtas ryšys. Ji gali jam padėti suprasti praeitį, o jis atsilygina geresnėmis prancūzų kalbos žiniomis.

Tačiau Tarikui šalyje, apie kurią svajojo ir dėl kurios rizikavo, darosi aišku, kad tamsi jo praeitis ir dabartinės bėdos yra kur kas sudėtingesnės nei jis manė, o miestas kitoks, nei įsivaizdavo.

Hana pasineria į tyrimą apie moterų gyvenimą okupuotame Paryžiuje ir atranda šokiruojančių faktų, dėl kurių susvyruoja visi jos įsitikinimai. Netrukus abu veikėjai supras, ką verta aukoti dėl savo laimės ir ko galima išmokti iš audringo praėjusio amžiaus.

Sebastian Faulks romanas „Paryžiaus aidas“ – skaudus pasakojimas apie neteisybes ir svajones, apie žmogaus brendimo kelią ir savęs paieškas. Nuo tvankių Tanžerio gatvių iki gilių Paryžiaus metro požemių, nuo moterų okupuotoje Prancūzijoje likimų iki veikėjų ateities vizijų, skaitytojams prieš akis skleidžiasi nepaprasta istorija.

Sebastian Faulks (1953) – britų rašytojas ir žurnalistas. Baigęs studijas autorius dirbo mokytoju, vėliau rašė leidiniams „Daily“ ir „Sunday Telegraph“, redagavo „The Independent“. Pirmasis rašytojo romanas pasirodė 1984-tais metais, o nuo 1993-tų jis atsidėjo vien literatūrinei veiklai.

Patinka istoriniai romanai ir knygos apie žmonių santykius? Siūlome „Paryžiaus aidą“ pirkti online, net trumpas aprašymas tą ir žada. Be to įsigyti internetu raginame ir daug kitos literatūros už gerą kainą. Siūlome apžvalgose ir atsiliepimuose giriamus leidinius įsigyti pigiau – dažnai rengiame akcijas ir išpardavimus. Įvairaus žanro knygos suskirstytos į kategorijas ir turi santraukas su aprašymais, kuriuose visada rasite nurodytą puslapių skaičių, leidimo metus, ištraukų.  • Autorius: Sebastian Faulks
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955139867
  • Vertėjas: Šarūnas Šimkus
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-14

Man labai patinka knygos apie Paryžių, tas atmosferiškas jausmas skaitant. Ši knyga ne išimtis

2021-05-10

Tikrai buvo dalykų, kurie man patiko, bet buvo dalykų, kurie man netiko. Pasakojime keičiasi dviejų skirtingų veikėjų gyvenimai, tačiau kai kuriais atžvilgiais jie turi panašumų. Jų keliai susikerta Paryžiuje, kol jie yra savęs atradimo kelionėse ir taip užsimezga draugystė. Nors istorija plėtojama gana įdomiai, man buvo sunku susitapatinti su veikėjais, kažkuria prasme atrodė svetimi, iki galo neužkabino.

Parašykite atsiliepimą apie "Paryžiaus aidas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Paryžiaus aidas", Sebastian Faulks. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sebastian Faulks su knyga "Paryžiaus aidas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Paryžiaus aidas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sebastian Faulks. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Paryžiaus aidas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paryžiaus aidas" perkama kartu