0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Paryžius visada su tavimi

Kaina internetu: 10,79 €
Kaina knygyne: 12,89 €*
Sutaupote: 2.10 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Paryžius visada su tavimi


2021-05-31 10.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Paryžius visada su tavimi" aprašymas

Antrasis pasaulinis karas. Vyro kare netekusi prancūzė Šarlotė Forė dirba Paryžiaus knygyne ir kartu su dukrele Vivi stengiasi išgyventi. Kasdienį palydovą badą joms abiem padeda įveikti vokiečių karininkas gydytojas, kuris, kaip vėliau paaiškėja, yra užsimaskavęs žydas.

Prieš pat karo pabaigą, baimindamasi prancūzų įtūžio ir persekiojimo už tai, kad per karą su priešu palaikė lytinius santykius, Šarlotė paklauso patarimo, pati apsimeta žyde ir išvyksta į JAV.

Ameriką ji pasiekia kaip žydė. Ar pavyks prancūzaitei susigyventi su nauja tapatybe, ar jos neužgrauš kaltė ir gėda, kad siekdama išgyventi atsisakė savo tėvynės, tikėjimo, nutraukė ryšius su artimaisiais ir pasirinko bėglės bei apgavikės kelią? Vokiečiu apsimetęs žydas ją išgelbsti nuo bado ir karo, bet jam pačiam išsigelbėti nuo draskančios kaltės nepavyksta – galiausiai jis nusižudo. Ar širdyje tikra kovotoja Šarlotė ištvers akistatos su savo sąžine ir tremtimi etapą?

Knygoje „Paryžius visada su tavimi“ atsiveria dvi laiko dimensijos: karo metai Paryžiuje ir šeštasis dešimtmetis Niujorke. Istorinių romanų autorė Ellen Feldman jautriai perteikia milijonus žmonių suluošinusio holokausto temą. „Paryžius visada su tavimi“ – tai nepaprasta istorija apie tvirtybę, meilę, kaltę, kančią, nelengvus mūsų pasirinkimus ir kainą, kurią už išgyvenimą esame pasirengę mokėti.

Iš anglų kalbos vertė Rūta Tumėnaitė


  • Autorius: Ellen Feldman
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268215

Parašykite atsiliepimą apie "Paryžius visada su tavimi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Paryžius visada su tavimi, kurią skaitytojams dovanoja Ellen Feldman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ellen Feldman su knyga Paryžius visada su tavimi jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Paryžius visada su tavimi patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ellen Feldman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Paryžius visada su tavimi palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paryžius visada su tavimi" perkama kartu