0

Pasaka apie auksinį gaidelį

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pasaka apie auksinį gaidelį

  • Leidėjas: Gimtasis žodis
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 21x27
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • ISBN ar kodas: 9955161027

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pasaka apie auksinį gaidelį" aprašymas
A. Puškino pasakos – unikalus rusų kultūros istorijos reiškinys. Literatūrinės pasakos žanrą išbandė daugelis poetų ir prozininkų, tačiau niekam nei prieš A.Puškiną, nei po jo nepavyko taip giliai apčiuopti liaudies poezijos esmės, taip tiksliai perteikti liaudies dvasios, taip švelniai išsaugoti nepakartojamo liaudies kalbos dvelksmo. A. Puškino pasakų savitumą daugiausia lemia tai, kad iš visų literatų jis buvo ir tebėra vienas geriausių rusų folkloro žinovų. Jo pažintis su folkloru ne mokykliška, ne knyginė – nuo mažų dienų poetas ragavo to „gyvojo vandens“ iš neišsenkamų liaudies poezijos šaltinių ir visą gyvenimą išsaugojo susižavėjimą ir pagarbą liaudies kūrybiškumui.
A. Puškin bene pirmasis Rusijoje atkreipė dėmesį į didaktines, pamokomąsias liaudies pasakos funkcijas. Tai liudija Pasaka apie auksinį gaidelį.

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaka apie auksinį gaidelį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pasaka apie auksinį gaidelį, kurią skaitytojams dovanoja Aleksandr Puškin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aleksandr Puškin su knyga Pasaka apie auksinį gaidelį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pasaka apie auksinį gaidelį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksandr Puškin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pasaka apie auksinį gaidelį palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pasaka apie auksinį gaidelį" perkama kartu