Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasaka apie Desperą

Kaina: 10,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 10.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasaka apie Desperą" aprašymas

"- Mano vardas Desperas!

- Desperas? - pakartojo Pėja.

- Aš jus gerbiu! - šūktelėjo jis.

"Aš jus gerbiu" buvo žodžiai, kuriuos narsusis riteris ištarė gražiajai princesei pasakoje - ją Desperas kasdien skaitydavo bibliotekoje. Jis dažnai kartodavo tuos žodžius pats sau, bet šį vakarą jam pirmą kartą pasitaikė proga pasakyti juos kažkam kitam."
Neįprasta išvaizda nuvylęs net savo paties šeimą peliukas Desperas stebina ir išskirtiniu jautrumu. Šeimos atstumtas jis ryžtasi dideliam žygdarbiui - išvaduoti įkalintą žmonių princesę, kurią pamilsta. Tik ar ši riteriška narsa sulauks atsako?"Pasaka apie Desperą" - tai istorija apie paikumą ir išdavystę, neįmanomą meilę ir niekuomet neišeinančią iš mados riterišką drąsą.

Pagal šią istoriją sukurtas animacinis filmas "Despero nuotykiai" (angl. The Tale of Despereaux, 2008 m.).


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasaka apie Desperą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pasaka apie Desperą", kurį pristato Kate DiCamillo. Siūlome ne tik išsamų "Pasaka apie Desperą" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kate DiCamillo. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pasaka apie Desperą". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pasaka apie Desperą" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pasaka apie Desperą" perkama kartu