0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasakiukai mokosi skaičiuoti. 5-6 metų vaikams

Kaina internetu: 2,89 €
Kaina knygyne: 3,59 €*
Sutaupote: 0.70 € (20%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 2.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasakiukai mokosi skaičiuoti. 5-6 metų vaikams" aprašymas

Ši užduočių knygelė skiriama priešmokyklinio amžiaus vaikams. Atlikdamas įvairias užduotis, vaikas lavins matematinį mąstymą, įsidėmės skaičius, sąvokas „daugiau“, „mažiau“ ir jas žyminčius ženklus (>, <), aritmetinių veiksmų ženklus (+, –, =), taip pat pažins laikrodžio rodomas valandas, susipažins su geometrinėmis figūromis. Klausydamas trumpų pasakėlių ir skaičiuočių, mindamas mįsles vaikas gausins savo žodyną, lavins atmintį, o piešdamas ir rašydamas – tobulins smulkiuosius rankos judesius.


  • Autorius: Danguolė Dubinienė
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830426

Parašykite atsiliepimą apie "Pasakiukai mokosi skaičiuoti. 5-6 metų vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pasakiukai mokosi skaičiuoti. 5-6 metų vaikams", kurį pristato Danguolė Dubinienė. Siūlome ne tik išsamų "Pasakiukai mokosi skaičiuoti. 5-6 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Danguolė Dubinienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pasakiukai mokosi skaičiuoti. 5-6 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pasakiukai mokosi skaičiuoti. 5-6 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pasakiukai mokosi skaičiuoti. 5-6 metų vaikams" perkama kartu