0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasakojimai apie santuoką ir šeimą (2 DVD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Pasakojimai apie santuoką ir šeimą (2 DVD)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.99 SoldOut
Knygos "Pasakojimai apie santuoką ir šeimą (2 DVD)" aprašymas

Tai 10 Bernardinai.tv parengtų laidų, kuriose įvairiais aspektais atskleidžiamas gyvenimo šeimoje stebuklas. Tai pasakojimai apie santuokos, šeimos, tėvystės svarbą, apie tai, jog kiekviena nauja gyvybė praturtina pasaulį. DVD puikiai tiks ir besiruošiantiems santuokai, ir tiems, kurie nori augti šeimos bendrystėje.

Apie šeimą ir santykius laidose kalbama be pagražinimų, realistiškai ir kartu atskleidžiant santuokos ir šeimos malonę, keliant klausimus ir ieškant atsakymų, ką reiškia būti šeima, kuo santykius brandina santuokinis įsipareigojimas, kas telkia ir su kokiais iššūkiais, problemomis tenka susidurti?

DVD sudaro 2 diskai, kuriuose rasite pokalbių apie tai, ką reiškia būti mama, ką reiškia būti tėčiu, apie gausių šeimų džiaugsmus ir rūpesčius, apie drąsą įsivaikinti, apie atleidimo svarbą šeimoje, apie tai, kaip galima padėti su problemomis susidūrusioms šeimoms ir t.t...
Laidose kalbinami psichologai, gausios šeimos, vaikai, dalijamasi asmeninėmis patirtimis.

I DVD – 159 min. 03 s.
II DVD – 129 min. 10 s.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Bernardinai.lt
  • Išleidimo metai: 2012
  • ISBN ar kodas: SANTUOKA_SEIM

Parašykite atsiliepimą apie "Pasakojimai apie santuoką ir šeimą (2 DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie santykius

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pasakojimai apie santuoką ir šeimą (2 DVD), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pasakojimai apie santuoką ir šeimą (2 DVD) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pasakojimai apie santuoką ir šeimą (2 DVD) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pasakojimai apie santuoką ir šeimą (2 DVD)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pasakojimai apie santuoką ir šeimą (2 DVD)" perkama kartu