0

Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius III

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 1.80 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius III

  • Leidėjas: Lietuvos istorijos institutas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786098183740

2021-01-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius III" aprašymas

Trečioji serijos "Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius" knyga į vilniečių ir Vilniaus gyvenimą žvelgia neilgą laiko tarpsnį – į XVIII–XIX amžių.

Šįkart skaitytojas galės susipažinti ne tik su krikščioniškosios miesto gyventojų dalies, bet ir žydų gyvenimo epizodais. Arkadijaus Kovnerio, sudėtingo likimo vilniečio žydo, atsiminimai atskleidžia žydų šeimos kasdienybę ir buitį, žydų jaunuolių gyvenimą ir siekius Vilniuje bei gretimose vietovėse. Netikėtas, detalių prisodrintas XIX amžiaus antrosios pusės Vilniaus aprašymas, atmieštas žavingais ir neretai unikaliais miesto vaizdais, atsiveria Liudviko Čarkovskio tekstuose. Jau ne kasdienybei, o šventėms skiriamas pasakojimas apie Vilniaus karnavalą – visada ir visų lauktą nuodėmingą pramogų ir šėlsmo laiką, kai miesto gyventojai ir svečiai šoko iki paryčių, linksminosi iki alpulio. O pradedama knygelė rimta tema – intelektiniai Vilniaus miestiečių horizontai XVIII amžiuje, juos pamatyti galima vartant asmeninių bibliotekų knygas.

Parašykite atsiliepimą apie "Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius III"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Istorija ir visuomenė

Zita Medišauskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius III, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius III aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius III už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius III? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Zita Medišauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius III" perkama kartu