0

Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis

  • Nuolaida knygai -50%
Kaina internetu: 9,59 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 9.40 € (50%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 164
  • ISBN ar kodas: 9786094598272

2020-11-30 9.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis" aprašymas

XIX a. rusų romanas šiandien laikomas vienu didžiausių Rusijos indėliu į pasaulio kultūros istoriją.
Fiodoro Dostojevskio (??????????? [1821–1881]) ar Levo Tolstojaus (??????? [1828–1910]) pavardės iš kino, televizijos ekranizacijų ar teatro pastatymų žinomos net ir tiems, kurie jų romanų niekada nėra skaitę. Kai kurie svarbiausi šių rusų autorių romanai, pavyzdžiui, "Karas ir taika" (1863–1869), "Nusikaltimas ir bausmė" (1866), "Idiotas" (1868) buvo parašyti kaip tik mus dominančiu laikotarpiu – septintajame XIX a. dešimtmetyje. Tačiau šioje studijoje norėtume papasakoti ne tik apie juos, ne tik dar kartą grįžti prie visiems, atrodo, ir taip neblogai žinomos Tolstojaus ar Dostojevskio kūrybos, bet ir pabandyti pažvelgti į XIX a. rusų literatūros romanus šiek tiek kitu rakursu.

Savo studijų knyga "Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis" pirmiausia pabandysime atsekti jų tarpusavio jungtis, apibūdinsime šių kūrinių formavimosi sąlygas, terpę – visa tai, kas lėmė klasikinės rusų literatūros tekstų gimimą ir funkcionavimą. Savo skaitytojams taip pat norėtume priminti, kad nė vienas literatūros kūrinys neišnyra staiga ir iš niekur; kad atskiras romanas nėra savarankiška orbita, niekaip nesusisiekianti su kita, kad literatūros istorijoje nėra visiškai nesvarbių kūrinių. Mūsų tikslas yra parodyti, kad kiekvienas tekstas – tai tik viena iš daugelio sudėtingo, ilgalaikio ir daugiaplanio literatūros proceso formavimosi grandžių.

Parašykite atsiliepimą apie "Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslas

Dagnė Beržaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dagnė Beržaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis" perkama kartu