0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasakojimai iš prostitutės kambario. Tikra seserų Fokens istorija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 7.4 SoldOut

Knygos "Pasakojimai iš prostitutės kambario. Tikra seserų Fokens istorija" aprašymas

Knyga "Pasakojimai iš prostitutės kambario" – nepaprasto gyvenimo istorija.
Septyniasdešimtmetės seserys (identiškos dvynės) Luiza ir Martina Fokens daugiau kaip penkiasdešimt metų Amsterdamo Raudonųjų žibintų kvartale pradirbo prostitutėmis. Luizą pasirinkti šią profesiją privertė vyras, o Martina pasekė jos pėdomis. Tačiau vėliau abi seserys šį darbą dirbo savanoriškai. Išsivadavusios iš sąvadautojų globos, jos atidarė savo viešnamį ir per penkiasdešimt karjeros metų malonumą suteikė... daugiau nei trims šimtams tūkstančių vyrų.
Koks iš tikrųjų slypi pasaulis anapus Raudonųjų žibintų kvartalo vitrinų?

"Vieną kartą kekšė...
Viskas yra tiesa, gryna tiesa, todėl ją ir pasakojam. O kam nutylėti? Vieną kartą pabuvusi kekše, amžinai liksi kekšė. Vieną kartą apsilankei pas kekšę ir esi kekšių lankytojas. Tiesiog taip yra.
Labai daug mūsų klientų matė, kaip pradėjome dirbti. Jie mums visada buvo ištikimi. Nesvarbu kaip: malonus pokalbis, skani vakarienė mieste, puodelis kavos, popietinė išvyka, filmas kino teatre, smagus apsipirkimas...
Mūsų ryšiai nenutrūkdavo. Ir tai galima vadinti nuostabiu gyvenimu.
Kas ta tariamoji ištikimybė? Su dokumentais juk negyvensi?
Tikras kekšių lankytojas mėgaujasi net paprasčiausiais dviese patiriamais dalykais.
Tai joks darbas. Viskas labai įprasta. Viskas su malonumu.
Kiekvienas nusprendžia, kaip jam gyventi. Esi šeimininkas gyvenimo, tau duoto tik kartą. Norėjome savąjį su tokiu pat malonumu aprašyti."

Luiza ir Martina, Eimeidenas, 2011

Iš olandų k. vertė Birutė Avižinienė


Parašykite atsiliepimą apie "Pasakojimai iš prostitutės kambario. Tikra seserų Fokens istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pasakojimai iš prostitutės kambario. Tikra seserų Fokens istorija", Martine Fokkens, Louise Fokkens. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Martine Fokkens, Louise Fokkens su knyga "Pasakojimai iš prostitutės kambario. Tikra seserų Fokens istorija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pasakojimai iš prostitutės kambario. Tikra seserų Fokens istorija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Martine Fokkens, Louise Fokkens. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pasakojimai iš prostitutės kambario. Tikra seserų Fokens istorija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pasakojimai iš prostitutės kambario. Tikra seserų Fokens istorija" perkama kartu