0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasakojimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 5.47 SoldOut

Knygos "Pasakojimai" aprašymas

Žymaus austrų rašytojo, vieno ryškiausių XX amžiaus moderniosios prozos kūrėjų Franzo Kafkos (1883–1924) kūryba – ne vien romanai „Procesas“, „Pilis“ ir „Amerika“ ar garsioji „Metamorfozė“. Mažiau žinoma jo kūrybinio palikimo dalis – smulkioji proza – ne mažiau „kafkiška“.
Beveik visi šį rinkinys sudarantys Kafkos pasakojimai lietuviškai skelbiami pirmą kartą. O jo draugui rašytojui Maxui Brodui turėtume būti dėkingi už tai, kad neįvykdė jo paskutinės valios „viską [neskelbtus rankraščius] be išimčių sudeginti ir padaryti tai kuo greičiau“…
Iš vokiečių kalbos vertė Teodoras Četrauskas.Parašykite atsiliepimą apie "Pasakojimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pasakojimai", Francas Kafka (Franz Kafka). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Francas Kafka (Franz Kafka) su knyga "Pasakojimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pasakojimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Francas Kafka (Franz Kafka). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pasakojimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pasakojimai" perkama kartu