Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pasakos apie princeses. 5 minučių pasakos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 4.49 SoldOut

Knygos "Pasakos apie princeses. 5 minučių pasakos" aprašymas

Susipažinkime su princese Tifani, kuri mėgina groti trimitu, su Arabela, laidančia naują aitvarą, ir Krištoliuke, kurios nauji išradimai visada sukelia sąmyšį.

Atsiverskite šią knygą "Pasakos apie princeses. Penkių minučių pasakos" ir iš karto atsidursite nuostabiame pasaulyje, kuriame gyvena žavios princesės.
Knygelė puikiai tinka visoms mažoms ir smalsioms princesėms.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 20x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094401183

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasakos apie princeses. 5 minučių pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pasakos apie princeses. 5 minučių pasakos", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pasakos apie princeses. 5 minučių pasakos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pasakos apie princeses. 5 minučių pasakos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pasakos apie princeses. 5 minučių pasakos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pasakos apie princeses. 5 minučių pasakos" perkama kartu