-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 7.59 SoldOut

Knygos "Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams" aprašymas

Jaunasis skaitytojau!
Šioje knygoje rasi daug gražių ir linksmų pasakų. Skaityk jas pats! Kad būtų lengviau skaityti, tekstas parašytas didžiosiomis raidėmis, o knygos pradžioje – ir skiemenimis. Spalvingi piešiniai padės įsivaizduoti pasakų veikėjus. Atidžiai įsižiūrėjęs į paveikslėlius, lengvai įminsi ir mįsles.
Linkime smagaus skaitymo!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • Formatas: 20x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955229315

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skiemenuotos pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams" perkama kartu