0

Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams

Kaina internetu: 7,59 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 20x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • ISBN ar kodas: 9789955229315

2020-09-30 7.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams" aprašymas

Jaunasis skaitytojau!
Šioje knygoje rasi daug gražių ir linksmų pasakų. Skaityk jas pats! Kad būtų lengviau skaityti, tekstas parašytas didžiosiomis raidėmis, o knygos pradžioje – ir skiemenimis. Spalvingi piešiniai padės įsivaizduoti pasakų veikėjus. Atidžiai įsižiūrėjęs į paveikslėlius, lengvai įminsi ir mįsles.
Linkime smagaus skaitymo!

Parašykite atsiliepimą apie "Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pasakos ir mįslės. Pirmoji skaitymo knyga 5-6 metų vaikams" perkama kartu