Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pasakos

Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 17,39 €*
Sutaupote: 2,40 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-09 kristupas

as ne robotas as klausiau pdf o ne knyga


2022-05-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasakos" aprašymas

Vieno žymiausių danų rašytojų Hanso Kristiano Anderseno pasakos padovanojo daugybę nuostabių vaikystės akimirkų. Su šio autoriaus kūriniais augo mūsų seneliai ir tėvai, o dabar žavisi ir naujoji karta.

„Pasakos“ – rinkinys, kuriame rasite gražiausius autoriaus kūrinius.

Hansas Kristianas Andersenas yra tokių pasakų, kaip „Bjaurusis ančiukas“, „Karalaitė ant žirnio“, „Kiauliaganys“, „Piemenėlė ir kaminkrėtys“, „Coliukė“, „Sniego karalienė“ ir kt. autorius. Daug šių istorijų buvo ekranizuotos. Ir ne vieną kartą. Todėl tokius personažus kaip Sniego karalienė žino net tie, kurie neskaito knygų. Kai kurie veikėjai tapo ir gyvenimiško folkloro dalimi, pavyzdžiui, coliukėmis vadinamos smulkaus sudėjimo merginos ir moterys.

Senelių ir tėvų skaitytos pasakų knygos jau turbūt sutrintos iš meilės ir dėl dažno vartymo. Metas lentynas papildyti atnaujintu vertimu ir dailiu leidimu.

Daugelį garsiausių pasakų rasite rinktinėje „Pasakos“, iliustruotoje Lorencp Friolicho. Tai garsus XIX-XX a. danų dailininkas, kurio grafikos darbai žavi detalumu ir scenų realistiškumu. Pasakas į lietuvių kalbą vertė Juozas Balčikonis, savo tekstu puikiai perduodamas autoriaus mintis.

Pasakų skaitymas itin naudingas. Šių istorijų siužetai niekada neleidžia nuobodžiauti, turtina žodyną bei lavina vaikų vaizduotę. Na, o rašytojo Hanso Kristiano Anderseno pasakos jau tapo tikra klasika, rekomenduojama kiekvienam. Kūriniai moko gerumo, aukština vertybes, tokias kaip kuklumas, meilė, sąžiningumas, draugystė, bei smerkia žmogiškąsias ydas. Autorius geba įtaigiai perteikti savo veikėjų jausmus, išgyvenimus ir emocijas.

Hansas Kristianas Andersenas (1805-1875) – vienas žymiausių danų rašytojų. Meilę knygoms įkvėpė tėvas, tačiau iš pradžių autorius neplanavo rašyti. Jis svajojo tapti aktoriumi. Visgi, ant scenos lipti jam neteko, bet jis sukūrė pjesių, kurios pamažu nuvedė literatūriniu keliu. Debiutavęs su romanu suaugusiems, Hansas Kristianas Andersenas vėliau ėmė rašyti pasakas vaikams, kurios susilaukė didelės sėkmės, buvo išverstos į daugelį pasaulio kalbų ir iki šiol žavi tiek didelius, tiek mažus.

Rekomenduojame knygą įsigyti internetu. Juk pirkti online ne tik patogu, bet dažnai ir pigiau. Čia nuolat vyksta akcijos ir išpardavimai, kurių metu daug knygų parduodame už mažesnę kainą. Santrauka, trumpi aprašymai, puslapių skaičius, skaitytojų atsiliepimai ir apžvalgos, ištraukos – informacija, kuri padės išsirinkti įvairaus žanro skaitinius.Kiti taip pat domėjosi


2020-12-09

as ne robotas as klausiau pdf o ne knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pasakos", kurį pristato Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen). Siūlome ne tik išsamų "Pasakos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pasakos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pasakos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pasakos" perkama kartu