0

Pasakų rinkinys

Informacija

Pasakų rinkinys

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 24x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 166
  • ISBN ar kodas: 9789955226741

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pasakų rinkinys" aprašymas

Šioje knygoje "Pasakų rinkinys" apsigyveno daugybė pasakų būtybių ir legendų herojų. Versdami puslapius sutiksite karalių ir karalaičių, milžinų ir slibinų, raganų ir nykštukų.
Skaitydami pasakas patirsite daug nuotykių ir pavojų, pabuvosite tolimiausiuose kraštuose ir visada saugiai grįšite namo.
Labai gražios iliustracijos.

Knygoje "Pasakų rinkinys" rasite tokias pasakas:
Mirafloro milžinas
Raganos podukra
Ragana Rochelija
Šokolado namelis
Pabaisa ant stogo
Trys carienės vaikai
Kijevo slibinas
Katinėlis
Žvejys ir karalaičiai
Karalius gyvatė ir kt.

Laimingo kelio į pasakų pasaulį!

Vertė Milda Krupauskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Pasakų rinkinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakų knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pasakų rinkinys, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Pasakų rinkinys aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pasakų rinkinys. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pasakų rinkinys dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pasakų rinkinys" perkama kartu