⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pasakyk, kur aš? I dalis. Prielinksnių ant, po, už, prieš vartojimas

Kaina: 6,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasakyk, kur aš? I dalis. Prielinksnių ant, po, už, prieš vartojimas" aprašymas

Amžius: 2–7 metų vaikams.

Žaidėjų skaičius: 1–6 vaikai.


Tikslas: ugdyti taisyklingo prielinksnių vartojimo įgūdžius; formuoti gramatinį kalbos taisyklingumą; gebėjimą nustatyti ryšius tarp objektų; lavinti ir įtvirtinti orientaciją erdvėje; tobulinti rišliąją kalbą.


Rinkinyje: 4 lentelės, 120 kortelių.


Ugdomasis loto žaidimas ikimokyklinio amžiaus vaikams, kuris padės lavinti jų mąstymą, dėmesį, atmintį ir kalbą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasakyk, kur aš? I dalis. Prielinksnių ant, po, už, prieš vartojimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pasakyk, kur aš? I dalis. Prielinksnių ant, po, už, prieš vartojimas", kurį pristato Aistė Kvičiuvienė. Siūlome ne tik išsamų "Pasakyk, kur aš? I dalis. Prielinksnių ant, po, už, prieš vartojimas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aistė Kvičiuvienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pasakyk, kur aš? I dalis. Prielinksnių ant, po, už, prieš vartojimas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pasakyk, kur aš? I dalis. Prielinksnių ant, po, už, prieš vartojimas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pasakyk, kur aš? I dalis. Prielinksnių ant, po, už, prieš vartojimas" perkama kartu