-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SILUMA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pasąmonės galia darbe ir versle

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-08-27 Skaitytoja

Dar neskaiciau, bet labai noriu isigyti


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 5.73 SoldOut

Knygos "Pasąmonės galia darbe ir versle" aprašymas

Dr. Džozefas Merfis (Joseph Murphy, 1898-1981) - amerikiečių dvasininkas, pamokslininkas, mistikas, parašęs per 30 populiariosios psichologijos žanro knygų. Garsiausia jo knyga „Jūsų pasąmonės galia", pirmą kartą išleista dar 1963 m., iki šių dienų išliko įkvepiančiu savigalbos vadovu.
Naujos autoriaus knygos pagrindą sudaro anksčiau niekur neskelbti tyrinėjimai apie pasąmonės galią darbe bei versle. Žmogui, kuris susiduria su problemomis savo darbovietėje, siekia karjeros ar bando suburti entuziastingą komandą, autorius siūlo pasinaudoti savo pasąmonės galia ir taip įgyvendinti konkrečius tikslus ar pašalinti iškilusias kliūtis.
Dž. Merfio pasąmonės veikimo principai iliustruojami praeities ir šių dienų verslo lyderių bei įžymių žmonių, sėkmingai taikiusių juos savo profesinėje veikloje, pavyzdžiais. Autorius moko, kaip įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, perprasti traukos dėsnį, įveikti nerimą bei stresą, atsikratyti blogų įpročių, bendrauti su sunkiais žmonėmis, kaip valdyti laiką ir pasiekti karjeros aukštumas.
Viskas prasideda nuo svajonės!
"Būtent įprotis tikėtis, kad ateityje mūsų laukia daugybė nuostabių dalykų, kad būsime turtingi ir laimingi, kad sukursime gražią šeimą, kad turėsime jaukius namus, kad sėkmingai susiklostys karjera, kad būsime šio to verti, yra pats patikimiausias pamatas, ant kurio reikia statyti savo gyvenimą". - Dž. Merfis


  • Autorius: Joseph Murphy
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 290
  • Formatas: 12,5x18,5x1,5 cm, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955386674

Kiti taip pat domėjosi


2010-08-27

Dar neskaiciau, bet labai noriu isigyti

Parašykite atsiliepimą apie "Pasąmonės galia darbe ir versle"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie pasąmonę ir sąmoningumą

Joseph Murphy pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pasąmonės galia darbe ir versle", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pasąmonės galia darbe ir versle" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pasąmonės galia darbe ir versle" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pasąmonės galia darbe ir versle"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joseph Murphy tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pasąmonės galia darbe ir versle" perkama kartu