Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pasaulį pakeitusios transporto priemonės

Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 3,10 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasaulį pakeitusios transporto priemonės" aprašymas

Šioje knygoje „Pasaulį pakeitusios transporto priemonės“ – įspūdingai nupieštos ir įdomiai aprašytos pačios svarbiausios transporto priemonės nuo seniausių laikų iki dabar. Kiekviena iš jų savaip pakeitė pasaulį ir tai, kaip keliaujame. Čia – ir idėjos, sukėlusios technologinę revoliuciją, ir sėkmės istorijos, leidusios pasiekti žvaigždes, ir tragedijos, dėl kurių didžiuliai projektai nutrūko kartą ir visiems laikams. Kaip pamatysime vartydami šios puikios enciklopedijos puslapius, kiekviena pabaiga yra kažko naujo pradžia. Pakeliaukime kartu greičiausiomis, geriausiomis, dailiausiomis, prieštaringiausiomis mašinomis, apie kurias tikrai galima pasakyti: jos stūmė žmoniją į priekį.

Kuo ši knyga „Pasaulį pakeitusios transporto priemonės“ naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
- Jaukios, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį
- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija
- Skaitant talentingai parašytas ir iliustruotas istorijas, lavinamas vaiko skonis ir skatinamas domėjimasis knygomis

Mes visi kartais keliaujame – į mokyklą, pasimatyti su draugu iš kito miesto, o galbūt net atostogų į svečią šalį. Ar kada susimąstei, kaip žmonės keliavo prieš amžių amžius ir ką turėjo padaryti ankstesnių kartų atstovai, kad nuvyktų iš vienos vietos į kitą? Šiandien automobilius laikome savaime suprantamu dalyku, tačiau anksčiau mašina buvo svajonė, geriausiu atveju – idėja. Visgi visi didingi projektai prasideda nuo idėjos. Kažkada kažkam kilo mintis perplaukti atvirą jūrą siekiant atrasti Naująjį pasaulį – pasitelkiant tik vėją, irklus ir kelias tonas medienos. Šiandien laivai, kovoję su vandenyno bangomis, yra muziejuje arba jūros dugne. Šiuolaikiniai šių dienų laivai jūros nebijo: jie kur kas didesni už savo pirmtakus ir gali judėti nepučiant vėjui – ką pirmieji jūrininkai būtų laikę fantastika. O kas, jei mūsų protėviai būtų sužinoję, kad paukščiai nėra vieninteliai padarai, galintys skristi, nes mes, Žemės dvikojai, galime nugabenti tūkstančius žmonių iš vieno planetos pakraščio į kitą? Be to, netgi galime nuskristi už savo pasaulio ribų, lankytis kosmose... Gal vieną iš mūsų jaunųjų skaitytojų šie puslapiai įkvėps išmąstyti tokią didingą idėją, kad apie ją rašys ateities žmonės. Kas ten žino?


  • Autorius: Štĕpánka Sekaninová, Tom Velčovský
  • Iliustratorius: Martin Sodomka
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 22x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094417757
  • Vertėjas: Kšištofas Kšivecas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulį pakeitusios transporto priemonės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pasaulį pakeitusios transporto priemonės", kurį pristato Štĕpánka Sekaninová, Tom Velčovský. Siūlome ne tik išsamų "Pasaulį pakeitusios transporto priemonės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Štĕpánka Sekaninová, Tom Velčovský. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pasaulį pakeitusios transporto priemonės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pasaulį pakeitusios transporto priemonės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pasaulį pakeitusios transporto priemonės" perkama kartu