0

Pasaulinis šurmulys

4.5
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2015-03-23 Titas

Puiki knyga apie virusinį efektą internete

Informacija

Pasaulinis šurmulys

  • Leidėjas: Verslo žinios
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 194
  • ISBN ar kodas: 9786094210044

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pasaulinis šurmulys" aprašymas

Kaip YouTube ir Facebook sukūrė tokią milžinišką auditoriją?

Kaip padaryti, kad interneto lankytojai noriai jungtųsi prie jūsų tinklapio internete?

Kaip paruošti medžiagą, kurią žmonės nori skaityti ir kuria trokšta pasidalintis su savo draugais?


Įskelkite kibirkštį, kuri milijonus žmonių priverstų skleisti jūsų idėjas ir perpasakoti jūsų istorijas.


Pasaulinis šurmulys – kai už jus kiti pasakoja ir skleidžia jūsų istoriją – yra vienas iš įdomiausių ir veiksmingiausių būdų pasiekti savo auditoriją.

Pasaulinis šurmulys reiškia, kad žmonės visame pasaulyje kalba apie jus, jūsų kompaniją ir jūsų produktus. Ar gyvenate San Franciske, Dubajuje ar Reikjavike, pasaulio interneto bendruomenės nariai noriai jungiasi prie jūsų pateikiamos medžiagos internete. Tai reiškia, kad šurmulys internete masina pirkėjus prie jūsų virtualių namų slenksčio, o daugybė aistruolių lankosi jūsų svetainėje ir interneto dienoraščiuose todėl, kad jie tikrai nori ten būti. 

Pajungdamas socialinės žiniasklaidos galią ir žinodamas paslaptis, kodėl žmonės dalijasi įvairiais dalykais tokiose interneto svetainėse kaip YouTube, Facebook ir interneto dienoraščiuose, jūs galite  nekantrius pirkėjus pritraukti prie savo virtualių durų slenksčio – veltui!

Siekdamas, kad žmonės kalbėtų apie jus ir jūsų idėjas, privalote atsispirti potraukiui įkyriai reklamuoti savo produktus ir paslaugas. Sukurkite ką nors įdomaus, apie ką bus kalbama internete. Nesijaudinkite, nes kai išgarsėsite internete, žmonės stovės eilėje, norėdami sužinoti daugiau ir pirkti tai, ką siūlote.

Sėkmę atneša internete spausdinamos mintys, kuriomis žmonės nori dalytis. Čia nekalbame apie reklaminius triukus. Nekalbame apie mokėjimą agentūrai, kuri trukdytų kitiems. Kalbame apie pasaulinio šurmulio, galingiausios rinkodaros formos, pajungimą savo tikslams.Davidas Meermanas Scottas yra įžymus interneto rinkodaros strategas, verslininkas, sakantis programines kalbas ir vedantis seminarus. Jis yra "Verslo žinių" išleistos knygos "Naujosios rinkodaros ir viešųjų ryšių taisyklės" autorius.Iš anglų kalbos vertė Kęstutis Mickus

2015-05-07

Teoriškai knyga tikrai labai įdomi, tik nežinau, ar tie patarimai labai naudingi realiame gyvenime. Atrodo, lyg visi to norėtų užsukti verslą ir kad apie tai visi tik kalbėtų, bet sunku tai įgyvendinti. S

2015-03-23

Puiki knyga apie virusinį efektą internete

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulinis šurmulys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pasaulinis šurmulys, kurią skaitytojams dovanoja David Meerman Scott. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar David Meerman Scott su knyga Pasaulinis šurmulys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pasaulinis šurmulys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė David Meerman Scott. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pasaulinis šurmulys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pasaulinis šurmulys" perkama kartu