0

Pasaulio atlasas. Iliustruota kelionė po pasaulio žemynus, jūras ir šalių kultūras

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pasaulio atlasas. Iliustruota kelionė po pasaulio žemynus, jūras ir šalių kultūras

  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 28x38, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 108
  • ISBN ar kodas: 9786098090512

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pasaulio atlasas. Iliustruota kelionė po pasaulio žemynus, jūras ir šalių kultūras" aprašymas
„Pasaulio atlasas“ – unikalus pripažintų ir labai mėgstamų Lenkijos dailininkų Aleksandros ir Danieliaus Mizielinskių kūrinys jau išverstas į daugiau nei 15 užsienio kalbų, daugelyje šalių karaliaujantis perkamiausių vaikiškų knygų dešimtukuose.

„Pasaulio atlasas“ - tai spalvingai iliustruotas žemėlapių rinkinys, tai leidinys, skirtas kiekvienam besidominčiam geografija ir norinčiam geriau pažinti įvairias pasaulio šalis.
Kiekvienas naujai atverstas puslapis skatina smalsauti ir sužadina norą atrasti kažką naujo. Pasaulio šalių žemėlapiai nukels į vietas, apie kurias norėsis sužinoti kuo daugiau: pasigrožėti geizeriais Islandijoje, pajodinėti kupranugariais Egipte arba pabendrauti su Australijos čiabuviais, paskanauti tradicinių valgių, pasigrožėti įvairia augalija, gyvūnais, paukščiais, vabzdžiais.

Knyga „Pasaulio atlasas“ apdovanota:
Prix Sorci?res 2013 – svarbiausia Prancūzijos apdovanojimas iš bibliotekininkų asociacijos kaip geriausia non-fiction knyga
Anderseno premija 2013 – svarbiausias apdovanijimas už non-fiction vaikų literatūrą Italijoje
Luchs – Dezember 2013 – kas mėnesį teikiamas apdovanojimas vaikų literatūrai (teikia savaitraštis „Die Zeit“ ir Bremeno radijas)
Waterstones Book of the Year 2013 – svarbiausias Jungtinės Karalystės teikiamas apdovanojimas
Per Lodzės dizaino festivalį pažymėtas ženklu „Must Have 2013“
Apdovanotas kaip IBBY metų knyga 2012 (paveikslėlių knygų kategorijoje) IBBY-Dong 2012 nominacija
Magelano apdovanojimas: „Geriausias turizmo leidinys 2012“ (nominuotas kaip geriausias leidinys vaikams)
„Travelery 2012“ apdovanojimas žurnale „National Geography“ ir pripažinta „Metų kelionių knyga“
Lenkijos knygų leidėjų asociacijos pripažinta „Gražiausia metų knyga 2012“ vaikų ir jaunimo kategorijoje

Tai tikrai daugiau nei vien tik atlasas! Tai ypatinga, visame pasaulyje pamėgta ir gausiai apdovanota knyga ir mažam, ir dideliam.

Iš lenkų kalbos vertė Vida Rimkienė

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulio atlasas. Iliustruota kelionė po pasaulio žemynus, jūras ir šalių kultūras"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pasaulio atlasas. Iliustruota kelionė po pasaulio žemynus, jūras ir šalių kultūras, kurią skaitytojams dovanoja Aleksandra ir Danielius Mizielinskiai. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aleksandra ir Danielius Mizielinskiai su knyga Pasaulio atlasas. Iliustruota kelionė po pasaulio žemynus, jūras ir šalių kultūras jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pasaulio atlasas. Iliustruota kelionė po pasaulio žemynus, jūras ir šalių kultūras patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksandra ir Danielius Mizielinskiai. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pasaulio atlasas. Iliustruota kelionė po pasaulio žemynus, jūras ir šalių kultūras palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pasaulio atlasas. Iliustruota kelionė po pasaulio žemynus, jūras ir šalių kultūras" perkama kartu