0

Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga XX a. 6-9 dešimtmečiais

  • Nuolaida knygai -83%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 11,29 €*
Sutaupote: 9.30 € (83%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga XX a. 6-9 dešimtmečiais

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9789955344247

2020-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga XX a. 6-9 dešimtmečiais" aprašymas

Monografijoje remiantis archyviniais ir publikuotais šaltiniais bei istoriografija siekiama pristatyti pasaulio lietuvių jaunimo organizacijos idėjines ištakas ir analizuoti atskirus Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos (PLJS) organizavimo (-si) aspektus, atskleidžiant Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) ir išeivijoje veikusių ideologinių organizacijų jaunimui bei lietuvių studentų sąjungos pozicijas PLJS kūrimo (-si) klausimu; rekonstruojama jos raida XX a. 7–9 dešimtmečiais.

Analizuojamos naujai įkurtos organizacijos egzistencinės ir veiklos problemos: lietuvių kilmės jaunimo telkimas į bendrinę, ideologinio atspalvio neturinčią, organizaciją emigracijos sąlygomis, apibrėžiami PLJS santykiai su PLB ir kitomis lietuvių išeivijos organizacijomis bei įvertinami PLJS valdybos ryšiai su kraštais.

Taip pat analizuojamos kraštų lietuvių jaunimo sąjungų kūrimo(-si) sąlygos ir veiklos ypatumai; rekonstruojama kraštų lietuvių jaunimo sąjungų (LJS) santykių su kraštų Lietuvių bendruomenėmis ar jų funkcijas atliekančiomis institucijomis raida, apžvelgiami pagrindiniai kraštų LJS santykių su gyvenamojo krašto lietuvių ir kitų tautų jaunimo organizacijomis aspektai Šiaurės Amerikos, Pietų Amerikos, Europos ir Australijos žemynuose.

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga XX a. 6-9 dešimtmečiais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politika

Kristina Ūsaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga XX a. 6-9 dešimtmečiais, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga XX a. 6-9 dešimtmečiais aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga XX a. 6-9 dešimtmečiais už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga XX a. 6-9 dešimtmečiais? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kristina Ūsaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga XX a. 6-9 dešimtmečiais" perkama kartu